Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

ЗАВТРА НА МАЙДАН!

Можна залишитись дома…

з кислою мордою і великими претензіями до свого нікчемного життя, до політиків - ідіотів і начальника-козла.  Ввечері увімкнути (вмикнути…вімкнути… умикнути…) матюкальний ящик…і…лускаючи насіння (попиваючи пивко… горілочку…самогон очку), втикаючи в останні новини, вкотре зрозуміти, що життя – гімно, робота – гімно, сусіди – гімно …і навколо суцільне гімно, а ти паразит, якому щодня доводиться виживати у таких нестерпних умовах.

А можна…………..НЕ ЗАЛИШАТИСЯ БАЙДУЖИМ!

Я, мої Друзі, мої рідні… вийдемо ЗАВТРА НА МАЙДАН!

Ми пам’ятаємо той ДЕНЬ, коли кожен, хто мешкає у цій НАЙКРАЩІЙ КРАЇНІ, в нашій рідній  Україні,  відчув себе ЛЮДИНОЮ справжньою, якісною, самодостатньою, впевненою у власному значенні, НЕ переляканою, НЕ затюканою, готовою і здатною вирішувати складні задачі, відповідати за власне життя і життя своїх близьких!

Хтось каже, що розчарований політиками!

Але ж ми це робили не для політиків, ми це робили ДЛЯ СЕБЕ! 

Ви розчаровані В СОБІ??? 

Я --- НІ! 

Помаранчевий Майдан --- це був НАРОДНИЙ МАЙДАН!

НАРОДНИМ він і залишається! 

Сьома річниця Майдану --- РЕВОЛЮЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ,  ДОПОКИ НЕ ПЕРЕМОЖЕ НАРОД УКРАЇНИ!

53

Коментарі

121.11.11, 17:25


Хороші слова!!! Дякую!!!

    анонім

    221.11.11, 17:45

      321.11.11, 18:45

      оте жаксы

        421.11.11, 19:29

          521.11.11, 19:41

          "РЕВОЛЮЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ - ДОПОКИ НЕ ПЕРЕМОЖЕ НАРОД УКРАЇНИ!"
          На жаль, я далеченько від Київа та Майдана - але я буду там! - хоча б віртуально...

            621.11.11, 19:52Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

            "РЕВОЛЮЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ - ДОПОКИ НЕ ПЕРЕМОЖЕ НАРОД УКРАЇНИ!"
            На жаль, я далеченько від Київа та Майдана - але я буду там! - хоча б віртуально...
            Дякую Вам, Друже!!!

              721.11.11, 20:02

              СЛАВА Ісусу ВІТАЄМ ми офіцери\капелани УПА з святом ВАС Юлечко і всіх хто за наші сонячні прапори УНРеволюціі ! ВСЬОГО вам кращогоВічная память всім хто відійшов у вічність ...ВІРМО у воскресіння мертвих ...і буде ЯВНО ПАНУВАТИ ЩЕ Божий СИН ...І БУДЕ Божа Мати ..і тільки Божі люди будуть на землі... а все оте що зле згине і навіки вічні пропаде...так по суті наш славний ШЕВЧЕНКО написав ...ВІН у 22роки Кобзар теж сумно почав ...РЕВЕ ТА СТОГНЕ Дніпр ....але останні слова Тарасові ....в 46років після десятків років боротьби й заслань були нескорені й оптимістичні ..."Дніпро й Украіну ми згадаєм і веселенько заспіваєм..." НАШ ГЕРОЙ й ГЕНІЙ вірив й заповідав :".БОРІТЕСЯ ! ПОБОРЕТЕ ! НАМ Бог помагає ! http://video.i.ua/user/2689697/42986/266944/ ЩАСЛИВО+Слава Украіні

                821.11.11, 20:04Відповідь на 6 від Julia Taneta

                "РЕВОЛЮЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ - ДОПОКИ НЕ ПЕРЕМОЖЕ НАРОД УКРАЇНИ!"
                На жаль, я далеченько від Київа та Майдана - але я буду там! - хоча б віртуально...
                Дякую Вам, Друже!!!
                ВІРИМ Й ПЕРЕМОЖЕМ Слава УКРАІНІ

                  921.11.11, 20:10Відповідь на 6 від Julia Taneta

                  гадаю, серцем там будуть всі, для кого Майдан, не лише топонім

                    Гість: KREILIS

                    1021.11.11, 20:18


                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна