хочу сюди!
 

Лариса

51 рік, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Бомба під Новорічну ялинку.

     До Новорічних свят,антиукраїнська влада,готує всім нам грандіозний сюрприз,який затьмарить всі свята.
Останнім часом в політичному житті України запанувало дивне затишшя.Юля сидить, опозиція у ВР тихенько ухвалює необхідний ригіналам закон про вибори, Яник взагалі перестав з'являтися на екранах тв,мабуть десь,як їжак в тумані,заблукав в Межигірському лісі,чи може там же за золотим унітазом ховається. Європа теж замовкла, бо не знає де цей Яник подівся і що потайки замишляє.Навіть частково зрізана огорожа навколо ВР нікого вже не збуджує.Що відбувається?Україна завмерла в очікуванні рішення Апеляційного суду,який повинен остаточно підтвердити 7 років для Тимошенко?Чи усі чекають 19 грудня,коли вирішуватиметься питання про ЗВТ з Євросоюзом і Україна звичайно отримає гарбуза?Як би там не було,але на тлі цього тотального затишшя стали все частіше з'являтися заяви про те, що вже існує домовленість з Рашею про постачання Україні в 2012 році,газу за ціною $ 200-230 за тис.кубометров.Після категоричних відмов кремлівських ельфів,про неможливість понизити нам ціну на газ до справедливих європейських розмірів,був період охолодження у взаємних стосунках,коли вони вважали Яника ворожою істотою,яка начебто повернулась своєю пикою до Європи,а дупою до ельфів.І тут раптом така небачена щедрість.Що ж трапилось?Наш монстр розвернувся на 180"?А як же майже щоденні заяви його ставлеників про європейській вибір?Це що відволікаючий маневр,чи ми йдемо до Європи дупою вперед?Що ж таке підписали наші гореправители, які стратегічні інтереси України вони здали в черговий раз,що навіть незговірливі діячі що сидять за Кремлівським парканом,не встояли перед такою пропозицією,і все-таки пішли на такі нечувані поступки?Уся ця прихована підкилимова метушня в уряді і на Банковій, з таємними зустрічами, напівнатяками, і дозованим просочуванням інформації в СМІ,остаточно переконують в тому що на Новий рік нас усіх чекає грандіозний сюрприз з фейєрверком.



    Упевнений, що під дзвін келихів і удар годинника, коли народ розслабиться і вдасться до веселощів, нам так про між іншим,тихенько підкинуть під ялиночку БОМБУ,повідомивши  як факт,що відбувся,про нові зрадницькі домовленності,підписані з Газовим шантажистом.Ми або опинимося в Митному союзі, або залишимося без труби.А може і те і інше разом.Ох і весело зустрічатимемо Новий рік!


      Davigadoff

   20.11.2011.
32

Коментарі

120.11.11, 16:10

я читала про вот такое пока.
http://minprom.ua/news/81484.html отказ Украины от претензий на заграничную собственность СССР

    220.11.11, 16:16

    Да, возможно так и будет..... все идет к этому...

      Гість: modus vivendi

      320.11.11, 16:18

      если мы будем молчать..Так и будет..

        420.11.11, 16:19

        Срочно! Срочно отказаться от низкой цены на газ и назло России покупать по 1000 долларов. Это будет достойным ответом москальским провокаторам!

          520.11.11, 16:22

          Тільки не 200-230 грн а долярів.
          А звичайно що Раша за так нічого робити не буде. І Харківські угоди нічого не дали а так нам обіцяли, І Флот застряг надовго а Україна нічого з того немає. Тож якщо такі поступки з боку Раші значить щось уже продали. А нам залишається тільки чекати що б взнати

            620.11.11, 16:23

            Затишшя перед бурею?

              Гість: Вечный бан

              720.11.11, 16:24

              Каждому гражданину Украины необходимо отказаться от потребления газа, чтобы клятые москали не зарабатывали на нас ни копейки. Я отключился от газопотребления - делай как я.

                820.11.11, 16:27Відповідь на 7 від Гість: Вечный бан

                Каждому гражданину Украины необходимо отказаться от потребления газа, чтобы клятые москали не зарабатывали на нас ни копейки. Я отключился от газопотребления - делай как я.http://news.zn.ua/ECONOMICS/ukraina_potratit_230_mlrd_grn_na_elektroenergiyu ,_kotoraya_ey_ne_nuzhna-91840.html
                не лучше.

                  анонім

                  920.11.11, 16:31

                  Те що здали найважливіше -- до бабки не ходи! Що саме, додам свій варіант -- з 1 счня стартує вільна торгівля сільськогосподарською землею. А Усі оті ВТБ вже накополи серьозні гроші в Україні.

                    Гість: Вечный бан

                    1020.11.11, 16:34Відповідь на 8 від Поговорим

                    Каждому гражданину Украины необходимо отказаться от потребления газа, чтобы клятые москали не зарабатывали на нас ни копейки. Я отключился от газопотребления - делай как я.http://news.zn.ua/ECONOMICS/ukraina_potratit_230_mlrd_grn_na_elektroenergiyu ,_kotoraya_ey_ne_nuzhna-91840.html
                    не лучше.
                    Я и раньше знал, что украинец это диагноз. Теперь я в этом окончательно убедился. Одновременно стремиться стать процветающей державой и утверждать, что электроэнергия бывает лишней млгут только люди с расщеплённым сознанием. Сравни душевое потребление электроэнергии в Украине, Германии и США.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      14
                      попередня
                      наступна