хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Фестиваль українського духу «Бандерштат»

Зі святом СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ!
У Луцьку проходить п’ятий фестиваль українського духу “Бандерштат-2011.
У фестивалі беруть участь молоді, патріотично налаштовані люди з усієї України.
Виконавчий директор фестивалю Павло ДАНИЛЬЧУК відзначив, що у перший день фестивалю, 13 серпня, зібралося понад 2 тис. людей.

"Сьогодні другий день "Бандерштату", дуже насичена програма, а тому очікується до 3 тисяч учасників", - додав П.ДАНИЛЬЧУК.

Також відбуваються традиційні для «Бандерштату» конкурс на кращого стрільця, майстер-класи з традиційних українських бойових мистецтв, патріотичні квести, татуювання і боді-арт патріотичного змісту та багато іншого. Літературна частина фестивалю представлена молодими поетами з різних куточків України.
Cьогодні ж Василь ШКЛЯР презентуватиме учасникам фестивалю свій роман “Залишенець. Чорний ворон”. Потім відбудуться зустрічі з відомими людьми, флешмоб «Бандера – Герой України!», концертна програма. Завершиться свято опівночі нічною ватрою.
24

Коментарі

114.08.11, 16:07

В тому місті переважно правильний народ мешкає

    214.08.11, 16:20Відповідь на 1 від Танк_

    В тому місті переважно правильний народ мешкаєУ нас кругом люди хороші! Хіба в Києві гірші??? У нас під час таких ПАТРІОТИЧНИХ свят, фестивалів, теж тисячі людей збираються! Слава Богу, люди навчилися БАЧИТИ СПРАВЖНІЙ ПАТРІОТИЗМ!

      314.08.11, 16:27

      Не ходив, застарий я, а слухати, слухав відчинив вікна і весь Бандерштат чути наче у дворі грають. Спати не міг тож використав час на слухання і чавлення яблучного соку... Вийшло 16 літрів. Ось такий Бандерштат.
      На цю ніч у програмі: слухання Бандерштату, консервування помідорів, соління огірків.

        414.08.11, 16:30Відповідь на 3 від Діду

        Не ходив, застарий я, а слухати, слухав відчинив вікна і весь Бандерштат чути наче у дворі грають. Спати не міг тож використав час на слухання і чавлення яблучного соку... Вийшло 16 літрів. Ось такий Бандерштат.
        На цю ніч у програмі: слухання Бандерштату, консервування помідорів, соління огірків.
        Ну то напишете, як все пройшло!!! Успіхів!!!!!!!!

          514.08.11, 17:04Відповідь на 4 від Julia Taneta

          Я про сік, помідори і огірки можу....
          А про Бандерштат думаю претендент напише він там точно є...

            614.08.11, 17:21Відповідь на 5 від Діду

            Я про сік, помідори і огірки можу....
            А про Бандерштат думаю претендент напише він там точно є...
            Ок!

              714.08.11, 19:52

              Просыпается народ потихоньку!!!

                814.08.11, 20:41

                Подивитись би хоч раз...

                  анонім

                  914.08.11, 20:56

                  Та в нас зараз і в центрі щось типу фесту проходить...сцена, українські пісні і всяке таке....гроші на пам"ятник С.А.Бандері збирають...і в такому дусі... В нас це нормальне явище....

                    анонім

                    1014.08.11, 20:57Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

                    Просыпается народ потихоньку!!!
                    Та яке там...в нас так завжди було... За совка в підпіллі, потім відразу і постійно....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна