хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

День Великої перемоги!

3 липня 964 року князь Русі Святослав Хоробрий знищив паразитичну юдейську державу Хазарський каганат. Це була велика перемога народів Русі, котримим є українці. Тож вітаю, друзі, з великою перемогою руської (української) зброї. Так буде з кожним ворогом Русі-України, в тому числі з послідовниками хазарської ідеїpodmig

      




28

Коментарі

Гість: R0mmel

13.07.11, 21:27

Вітаю! І тобі в нашій "хазарській столиці" бажаю добре показати, як слов"яни святкують, і що вони святкують!

    23.07.11, 21:30Відповідь на 1 від Гість: R0mmel

    Вітаю! І тобі в нашій "хазарській столиці" бажаю добре показати, як слов"яни святкують, і що вони святкують!
    Нічьо буде й на нашій вулиці свято

      Гість: R0mmel

      33.07.11, 21:33Відповідь на 2 від Lost_paradise

      Буде обов"язково! Пам"ятаю заклик на одному сайті "славяне, отмечайте этот день с гуляниями, петардами, и весельем!"

        Гість: R0mmel

        43.07.11, 21:36

        до речі, провтикали, а можна було б якісь авки однакові всім поставити на тиждень. Типу "я помню-я горжусь", тільки ПРАВильні

          53.07.11, 21:52Відповідь на 4 від Гість: R0mmel

          до речі, провтикали, а можна було б якісь авки однакові всім поставити на тиждень. Типу "я помню-я горжусь", тільки ПРАВильніТак на жаль забули
          Он вєлікоотєчествєннікі кожен рік які флешмоби влаштовують, а ми не допрацьовуєм

            63.07.11, 21:54Відповідь на 4 від Гість: R0mmel

            до речі, провтикали, а можна було б якісь авки однакові всім поставити на тиждень. Типу "я помню-я горжусь", тільки ПРАВильні100% !!!
            Пізно спохопились! Але вихід є --- відрахувати від дати 3 липня 964 року круглу кількість днів і до цього дня приурочити зміну авок та інші заходи.

              73.07.11, 21:56Відповідь на 6 від Perovdupu

              В обране та друзям!

                83.07.11, 22:04Відповідь на 4 від Гість: R0mmel

                до речі, провтикали, а можна було б якісь авки однакові всім поставити на тиждень. Типу "я помню-я горжусь", тільки ПРАВильніА я в історіі ні сільон. Могли б детальніше написати,що й до чого.Пробачте,але ж я дітя страни савєтов.

                  93.07.11, 22:12

                  Було, честь та слава українській зброї!

                    103.07.11, 22:13Відповідь на 8 від дТОЛЯізХорола

                    Ну якщо коротко, то була така країна поруч з Русю - Хазарський каганат. Правителі цієї країни були юдеї, армія - мусульмани, а слов'яни - рабами. Володіла найбільшим рабовласницьким ринком, де продавала слов'ян по світу в якості рабів, а дівчат в якості наложниць. Тому на заході і слово раб було slave, тобто слов'янин. Брала з русів дань. І ось певного часу князь руський Святослав зібрав військо і вщент розбив це каганат. І не стало хозарської держави. Ось це і святкуємо.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна