хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Ой москаль північний


19

Коментарі

122.05.15, 12:25

    223.05.15, 06:05

    Украина победила Россию. В рейтинге стран для геев...в раші геїв мало...то країна підарів

      323.05.15, 06:16Відповідь на 2 від Shnec

      Украина победила Россию. В рейтинге стран для геев...в раші геїв мало...то країна підарів

        423.05.15, 06:18

        Украина победила Россию. В рейтинге стран для геев...ты не гей,ты @идар,так что закупай мыла-оно тебе скоро пригодится

          523.05.15, 09:19

          Слава Україні!Смерть москалям!

            623.05.15, 14:36

            Українці завжди воювали за свою незалежність,кацапи ніколи не знали що таке воля завжди були рабами,ніколи кацап не переможе свободолюбивого Українця,смерть москалям,Слава Україні!

              724.05.15, 09:15

              Украина победила Россию. В рейтинге стран для геев...в раші геїв мало...то країна підарівя и думаю, чего это в Россию уехало столько украинцев, а остальные мечтают урвать хотя бы Кубань...але не змогли українці розвести своєю кількістю % підарів.....пробач, коли чим задів.Але і кубань мені не треба...

                824.05.15, 12:03

                Что злой такой? Закрылась фирмочка?ні, працюю, тільки винрав боротьбу з податковою і пенсійним...життя триває.
                Хоча дійсно дуже важко, наймити як з іншої реальності, враження, що сам не сповна розуму(це про слюсарів), хоча і ті наймити при владі теж мочать...пора їх погріти

                  924.05.15, 13:06

                  не знаю чиїх кровЄй будеш, але в мене є межа, через яку даж сам переходити боюся....коли штовхають до неї, то можу відповісти неадекватно(але в рамках закону)....це багато хто знає....мож стану чабаном, хоча ні...наступав в дитинстві і в молодості на граблі,вистачає гуль. Але і в народу теж є така межа...даж в самих покорних. І влада знесеться...мож хто військовий знайдеться нормальний...мож стане дійсно хунта, мож почнуть працювати закони

                    Гість: сонный

                    1025.05.15, 08:39

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна