хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Країна,що хвора на голову.

У Держдумі РФ вирішили,що Дніпро російська річка і несе російську воду,тому Україна забов"язана наповнювати російською водою з Дніпра північно-кримський канал,-для потреб кримчан.

Тут починається Дніпро.


А тут закінчується.

Якщо так піде далі,то незабаром рашисти нам заявлять,що й сонце їхнє,бо встає на сході і приходить до нас з боку раші.Маразм міцніє!bazar

Навіть Корней Чуковський,колись про це задумався.

"Крадене сонце" К.Чуковський.
25

Коментарі

117.02.15, 20:59

хто тих жириновських передбачить ...

    217.02.15, 21:05

    Можна вважати, що ми п’ємо воду з Прип’яті, яка впадає у Дніпро.

      317.02.15, 21:13

      Ну,вы ж в курсе,что Корней Чуковский--псевдоним нашего человека,по фамилии Корнейчук?

        Гість: Man-O-War

        417.02.15, 21:23

        Ми їм будь-що постачатимемо. Я вже казав. Є одна умова. Ху#ло разом зі своїми ху#ловцями мають прилюдно зняти штани, просунути голови між ногами і поцілувати себе в сраку.

          517.02.15, 21:27Відповідь на 4 від Гість: Man-O-War

          ну вы извращенец...прилюдно...
          я ж более сдеражанный человек,мне лично совершенно достаточно,если они тихо сдохнут.
          только бы побыстрее!

            617.02.15, 21:31Відповідь на 3 від Cosmopolit

            это с отцом Эммануилом Соломоновичем Левенсоном. пусть и сбежавшим. (детсая псика походу не выдержали и поехали коты жопой наперёд ) и женатый на Марии Борисовне Чуковской (урождённая Мария Арон-Беровна Гольдфельд.. Дочь бухгалтера Арона-Бера Рувимовича Гольдфельда и домохозяйки Тубы (Таубы) Ойзеровны Гольдфельд).

              717.02.15, 21:35Відповідь на 6 від vilga

              надо же,а в моих книгах так интересно не писали

                817.02.15, 21:47Відповідь на 4 від Гість: Man-O-War

                Ми їм будь-що постачатимемо. Я вже казав. Є одна умова. Ху#ло разом зі своїми ху#ловцями мають прилюдно зняти штани, просунути голови між ногами і поцілувати себе в сраку.А МОЖЕ КРАЩЕ ОДИН ОДНОГО

                  917.02.15, 21:51Відповідь на 8 від div777

                  боже,ещё один любитель зрелищ....

                    1017.02.15, 22:28

                    Думаю (поправте мене, якщо не правильно), що Північно-Кримський канал нам таки треба постачати водою. Крим все одно повернеться до України. І руйнувати своє нерозумно.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна