хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Фоточмоколекція!

16

Коментарі

128.12.14, 23:53

три козла

    228.12.14, 23:54Відповідь на 1 від ПТН-ПНХх2

    якраз їхній рік скоро

      329.12.14, 00:18

      Когда то с удовольствием ржал от просмотра незамысловатых "Интернов", после первого "высера" Охлобыстина этот сериал перестал для меня существовать (понял, что не смогу смотреть с прежним удовольствием), фильмы с двумя другими гандонами, также перестали меня интересовать...

        Гість: matchete

        429.12.14, 03:18

        Смердючих козла

          529.12.14, 08:23Відповідь на 1 від ПТН-ПНХх2

          три козлаНе ображай коз - це ДУЖЕ РОЗУМНА ЧИСТОПЛОТНА СКОТИНКА!
          А на фото - просто ІДІОТИ...

            629.12.14, 08:33Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

            три козлаНе ображай коз - це ДУЖЕ РОЗУМНА ЧИСТОПЛОТНА СКОТИНКА!
            А на фото - просто ІДІОТИ...
            То ти козла не бачив живого та не нюхав той сморід. Козел і є козел, тому що смердючий та брудний , як москаль.

              729.12.14, 08:52Відповідь на 6 від ПТН-ПНХх2

              три козлаНе ображай коз - це ДУЖЕ РОЗУМНА ЧИСТОПЛОТНА СКОТИНКА!
              А на фото - просто ІДІОТИ...
              То ти козла не бачив живого та не нюхав той сморід. Козел і є козел, тому що смердючий та брудний , як москаль.
              Я НЕ БАЧИВ?!!
              Вот бувають же такі люди = САМІ щось ПРИДУМАЮТЬ про зовсім НЕЗНАЙОМУ ЛЮДИНУ - і самі в це свято ВІРЯТЬ!
              Якщо хочеш знати, то я тримав ДВІ дойних кози + козлика - і дякуючи саме КОЗАМ спас своїх двійняшок від усілякої ХІМІЇ, коли у їх мами після хвороби раптом зникло молоко...
              А козяче молоко - найкорисніше для маляток, воно по вмісту майже як ЖІНОЧЕ молоко, і ще й ЦЕЛЕБНЕ - не пропадає навіть в СПЕКУ до 2 діб!
              *** А козли - так, бувають з ЗАПАХОМ - але МІЙ був ЧИСТИМ! - навіть діти з ним грались

                829.12.14, 08:55Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

                  929.12.14, 08:55

                  до речі, у мене є ще й відео-чмо-коллекція = http://video.i.ua/user/295100/52339/432464/
                  "о современной высочайшей сверх-духовности...\детям не смотреть!!!\"

                    Гість: matchete

                    1029.12.14, 10:06

                    Ніколи не поважав цих ватних пєтухів і фільми їхні лайно собаче
                    найкращий серіал http://www.filmweb.pl/Czterej.Pancerni.I.Pies

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна