Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

У Митному союзі пропонують заборонити кеди і високий каблук

Популярні кеди, балетки і каблуки-шпильки можуть бути оголошені поза законом в Росії у зв'язку з небезпекою, яку вони несуть для здоров'я росіян, пишуть "Известия".

Депутат нижньої палати парламенту Олег Міхєєв ("Справедлива Росія") направив звернення на ім'я голови Євразійської економічної комісії Віктора Христенко. У своїй пропозиції парламентарій пропонує включити нові медичні ортопедичні вимоги до взуття в техрегламент Митного союзу.

Серед іншого перших в опалу депутата потрапило взуття з плоскою підошвою - кеди і балетки, а також взуття з високим каблуком. Всі ці модифікації взуття, хоч і користуються великим попитом у населення, призводять до порушень будови стопи.

Олег Міхєєв зазначив, що, згідно зі статистикою, близько 40% дорослого населення страждає плоскостопістю. Багато в чому і через це в 2014 році відбувся перший призов юнаків до ЗС Росії з плоскостопістю, так як без цього захворювання знайти призовника, за словами депутата, практично неможливо.

http://gazeta.ua/articles/economics/_u-mitnomu-soyuzi-proponuyut-zaboroniti-kedi-i-visokij-kabluk-zmi/564856

12

Коментарі

119.06.14, 08:33

Я спочатку і справді подумав, що почали пектися про здоров'я своїх громадян... А все звелося до призову в армію. В роССосіі все як завжди.

    219.06.14, 09:18

    З плоскостопістю бігти важко, але від куль неможливо втекти.

      319.06.14, 09:22Відповідь на 2 від ОЛЕКСА ДОВБУШ

      З плоскостопістю бігти важко, але від куль неможливо втекти.як то кажуть не біжи від кулі снайпера, бо втомленим помреш...

        419.06.14, 14:00Відповідь на 3 від Brom_83

        З плоскостопістю бігти важко, але від куль неможливо втекти.як то кажуть не біжи від кулі снайпера, бо втомленим помреш...

          Гість: Man-O-War

          519.06.14, 14:53

          І ще хай накладуть ембарго на постачання "Жигулів" до США і Євросоюзу!

            620.06.14, 02:02

            Бідні призовники РФ, у них плоскостопість від каблуків з балетками...

              720.06.14, 08:43Відповідь на 4 від Julia Taneta

              З плоскостопістю бігти важко, але від куль неможливо втекти.як то кажуть не біжи від кулі снайпера, бо втомленим помреш...

                820.06.14, 08:44Відповідь на 5 від Гість: Man-O-War

                І ще хай накладуть ембарго на постачання "Жигулів" до США і Євросоюзу!

                  920.06.14, 09:00Відповідь на 6 від RedDina

                  Бідні призовники РФ, у них плоскостопість від каблуків з балетками...а вони (роССосіяни) ще щось про Європу кажуть...

                    Гість: NeManul

                    1020.06.14, 13:45

                    І що, тепер всі в кирзаках будуть вишивати?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна