хочу сюда!
 

Лилия

46 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

Ігор Кондратюк:"Тимошенко - НІЧОГО не світить !


Смерть сепаратистам . Я зрозумів , чому мене , як і багатьох громадян країни , дратують нинішні представники України .

Своєю неадекватністю . Поясню , що маю на увазі. Якісь дауни на сході України (так звані " народні губернатори " , " народні мери » , « колороади " , " дедиваевалі " і взагалі різне бидло ) закликають до речей , абсолютно НЕСУМІСНИХ з Конституцією України . Як на мене , вони виглядають політичними ідіотами , як для жителів Донбасу і Харківщини , так і для всіх нас.

Але влада нічого не робить , щоб поставити так званих " сепаратистів " на місце: вигнати з адмінбудівель , заарештувати , зрештою - розстріляти . Навіть якщо це буде кожен третій. А що робити ? ! Ми живемо в Україні , саме в Україні ! І треба її захищати від різного роду сволоти, яка хоче поміняти нашу рідну землю на цих бидло - російських зі своєю бидло - країною.

Діяльність цих алкомеров - наркогубернаторів , і тупих малолітніх протестуючих з колорадськими стрічками , дозволяє неукам - сусідам ( Лаврову , жирику , Путіну і іншим геополітичним маразматикам ) здійснювати по відношенню до суверенної країни - Україна - неправомірні дії . Шановні ( поки що!) Господа Турчинов і Яценюк ! Якщо ви не будете рішучими у звільненні сходу України від сепаратистів , то вашому претенденту на президентське крісло - Тимошенко - НІЧОГО не світить ! Тому що вона буде сприйматися виборцями як лідер " Партії імпотентів "! Партії , яка продовжує здавати територію України окупантам. На Схід України треба терміново вводити Натовські війська , вводити військовий стан , і робити зачистку ! І чим швидше ви зачистите Україну від цієї тупої східної швали , тим краще. Або - йдіть, або - дійте! Третього - не дано ! Я, особисто, готовий брати в руки автомат, і мочити тих виродків ! Слава Україні !

Ігор Кондратюк

31

Комментарии

15.05.14, 16:45

Головне що партія імпотентів добивається відміни президентських виборів шляхом дестибілізації, для того і прикривається діяльність бандитів.

  Гость: Дїк

  25.05.14, 17:02Ответ на 1 от Левус

   35.05.14, 19:11Ответ на 1 от Левус

   Головне що партія імпотентів добивається відміни президентських виборів шляхом дестибілізації, для того і прикривається діяльність бандитів.http://gordonua.com/news/separatism/Medushevskaya-YUlya-slivaet-Odessu-21096.html

    46.05.14, 01:48

     56.05.14, 02:37

     Що було раніше курка чи яйце? Хто "головніше" Ахметов чи Янукович?

     Так чого наші "можновладці" витрачають час, сили, набої на слав'янських селюків та донецьких придурків типу Губарєва???

      66.05.14, 03:42

      Коротко і точно

       76.05.14, 08:27

       точно!

        86.05.14, 09:57

        Згоден -100% --- лаконічно та ємно!

         96.05.14, 10:55

         Насєлєніє може клюнути на макуху і вибрати президентом ПАРАШАенка, а сонька золота ручка стане прем'єром

          106.05.14, 12:16

          Згадаймо, як в 1941 році чинили з командирами, що ухилялись від своїх обов'язків? Розстрілювали!
          Як в ті часи чинили з вояками частин, які тікали з позицій?

          Так про що мова?

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая