хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Ігор Кондратюк:"Тимошенко - НІЧОГО не світить !


Смерть сепаратистам . Я зрозумів , чому мене , як і багатьох громадян країни , дратують нинішні представники України .

Своєю неадекватністю . Поясню , що маю на увазі. Якісь дауни на сході України (так звані " народні губернатори " , " народні мери » , « колороади " , " дедиваевалі " і взагалі різне бидло ) закликають до речей , абсолютно НЕСУМІСНИХ з Конституцією України . Як на мене , вони виглядають політичними ідіотами , як для жителів Донбасу і Харківщини , так і для всіх нас.

Але влада нічого не робить , щоб поставити так званих " сепаратистів " на місце: вигнати з адмінбудівель , заарештувати , зрештою - розстріляти . Навіть якщо це буде кожен третій. А що робити ? ! Ми живемо в Україні , саме в Україні ! І треба її захищати від різного роду сволоти, яка хоче поміняти нашу рідну землю на цих бидло - російських зі своєю бидло - країною.

Діяльність цих алкомеров - наркогубернаторів , і тупих малолітніх протестуючих з колорадськими стрічками , дозволяє неукам - сусідам ( Лаврову , жирику , Путіну і іншим геополітичним маразматикам ) здійснювати по відношенню до суверенної країни - Україна - неправомірні дії . Шановні ( поки що!) Господа Турчинов і Яценюк ! Якщо ви не будете рішучими у звільненні сходу України від сепаратистів , то вашому претенденту на президентське крісло - Тимошенко - НІЧОГО не світить ! Тому що вона буде сприйматися виборцями як лідер " Партії імпотентів "! Партії , яка продовжує здавати територію України окупантам. На Схід України треба терміново вводити Натовські війська , вводити військовий стан , і робити зачистку ! І чим швидше ви зачистите Україну від цієї тупої східної швали , тим краще. Або - йдіть, або - дійте! Третього - не дано ! Я, особисто, готовий брати в руки автомат, і мочити тих виродків ! Слава Україні !

Ігор Кондратюк

31

Коментарі

15.05.14, 16:45

Головне що партія імпотентів добивається відміни президентських виборів шляхом дестибілізації, для того і прикривається діяльність бандитів.

    Гість: Дїк

    25.05.14, 17:02Відповідь на 1 від Левус

      35.05.14, 19:11Відповідь на 1 від Левус

      Головне що партія імпотентів добивається відміни президентських виборів шляхом дестибілізації, для того і прикривається діяльність бандитів.http://gordonua.com/news/separatism/Medushevskaya-YUlya-slivaet-Odessu-21096.html

        46.05.14, 01:48

          56.05.14, 02:37

          Що було раніше курка чи яйце? Хто "головніше" Ахметов чи Янукович?

          Так чого наші "можновладці" витрачають час, сили, набої на слав'янських селюків та донецьких придурків типу Губарєва???

            66.05.14, 03:42

            Коротко і точно

              76.05.14, 08:27

              точно!

                86.05.14, 09:57

                Згоден -100% --- лаконічно та ємно!

                  96.05.14, 10:55

                  Насєлєніє може клюнути на макуху і вибрати президентом ПАРАШАенка, а сонька золота ручка стане прем'єром

                    106.05.14, 12:16

                    Згадаймо, як в 1941 році чинили з командирами, що ухилялись від своїх обов'язків? Розстрілювали!
                    Як в ті часи чинили з вояками частин, які тікали з позицій?

                    Так про що мова?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна