хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Або воюйте, або визнайте, що Крим Україна втратила...

Стаття філософа Сергія Дацюка з якою я погоджуюсь на 99 %


Цитати:

На жаль доводиться констатувати, що нова влада продовжує діяти, як попередня влада – тобто вести непублічну політику за спиною власного народу.

Час дипломатії минув. Світ лякає, Росія не лякається. Дипломатія проблеми Криму вже не вирішує. Санкції світу щодо Росії будуть обмежені, а через деякий час відмінені, якщо не почнеться збройна війна в Криму.

Кримчани самі виправили помилку київської влади, поставивши питання дуже чітко: Крим з Україною чи з Росією. Але – це зробили кримчани, а не київська влада.

У владі мають бути професіонали. Функція Майдану – примус професіоналів правлячого класу, а не заміщення його непрофесіоналами з Майдану.
15

Коментарі

Гість: NeManul

16.03.14, 13:02

В автора проблема з терплячкою

    26.03.14, 13:11Відповідь на 1 від Гість: NeManul

    питання не в терплячці. в цій ситуації ОСОБЛИВО прийнятне рішення не прийде само собою, ні малою кров'ю, ні зусиллями "професіоналів".. нас подібним чином "терпляче" переконували, що "покращення" ось-ось прийде більше 20-ти років.. а перед цим з 1917-го по 1990-й що ось-ось настане комунізм, варто лише потерпіти і довіритись керманичам..
    а решта світу - виборювала свої права зі зброєю в руках.. а ми не мали проблем з терплячкою..
    а ти, якщо не маєш що сказати по суті - краще б і надалі мовчав терпляче.

      Гість: NeManul

      36.03.14, 13:14Відповідь на 2 від LeoLine

      питання не в терплячці. в цій ситуації ОСОБЛИВО прийнятне рішення не прийде само собою, ні малою кров'ю, ні зусиллями "професіоналів".. нас подібним чином "терпляче" переконували, що "покращення" ось-ось прийде більше 20-ти років.. а перед цим з 1917-го по 1990-й що ось-ось настане комунізм, варто лише потерпіти і довіритись керманичам..
      а решта світу - виборювала свої права зі зброєю в руках.. а ми не мали проблем з терплячкою..
      а ти, якщо не маєш що сказати по суті - краще б і надалі мовчав терпляче.
      триндіти не мішки носити

        46.03.14, 13:24Відповідь на 3 від Гість: NeManul

        насправді, переважну більшість українців усунули від РЕАЛЬНОГО впливу на історичні процеси.. переламали логіку подій на Майдані - все, дякуємо, далі ми самі, розходьтесь.. влада зараз отримала величезний кредит довіри, а продовжує діяти тими ж непрозорими методами, програючи Україну.

          56.03.14, 13:35Відповідь на 3 від Гість: NeManul

          Згоден. Жодного ділового слова - одні амбіції.

            66.03.14, 13:37

            Мій комент в УП:
            Коли здається, то треба хреститись. Коли філософи стають стратегами, то доброго очікувати марно.
            Хочеш, мудак, війни, то бери берданку і йди стріляй! Цікаво, а скільки днів і ночей провів на Євромайдані пан філософ, що так велично пашталакає. Прошу відповісти!
            І ще мушу повчити розуму, бо давньоіндійська мудрість каже: Коли є загроза втратити все, то мудрий жертвує частину, зберігає іншу і з нею досягає перемоги.

              76.03.14, 14:43Відповідь на 6 від Богдан Бо

              тільки мудак може не розуміти, що втрата Краму - це РЕАЛЬНА загроза втратити все.. Росія розглядає Крим у першу чергу, як військовий плацдарм, з якого згодом робитиме "набіги" на Україну.. при чому, це робитимуть найманці "невідомого походження" з сучасним озброєнням.. набіги здійснюватимуть на всіх фронтах: військовому, агентурному, диверсійному, інформаційному тощо..
              фактично Крим вже втрачено при мовчазні підтримці Києва.. бо Росія ще ніколи не вступалась із зайнятої території..

                Гість: NeManul

                86.03.14, 14:45Відповідь на 6 від Богдан Бо

                Тим більше Крим проблема не лише України

                  96.03.14, 20:02

                  цілком погоджуюся з заголовком, тим більше що мова йде не прозаклик до війниконкретно, а хоча б про те що треба визначитися, і мені здається (не треба про хреститися, я дуже прошу)що проблема в тому, що на того хто перший крикне "до зброї" будуть "вішати" всю кров...
                  а загалом це все пусте, хто розуміє той розуміє, а іншим щось доводити - лиш трата часу..

                    106.03.14, 22:17Відповідь на 9 від Momyshka

                    у мне така вже вдача: варто мені підняте якесь "незручне" питання, як мене зразу ж звинувачують у тому, чого я і не робив і не говорив.. і тим більше до такого не закликав

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна