Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Кличко стане новим власником медіахолдингу Курченка

59  

Представники Курченка пропонують представникам партії Удар взяти в аренду (купити) холдинг УМХ, пише espreso.tv.

"Переговори ведуться, вони фактично на фінішній прямій", - говорить джерело в ВЕТЕК-медіа. При цьому, ударівців цікавлять перш за все політичні проекти, а також портали bigmir та i.ua . Сторони поки не розуміють, що робити з розважалними проектами. Окремо ведуться переговори про газету та сайт "Коментарі", які формально не входять до ВЕТЕК-медіа. В Ударі не впевнені чи їм потрібна газета "Коментарі".
Щодо форми співпраці, то говориться про аренду з правом викупу. В той же час, як стверджує наше джерело, сума аренди, яка обговорюється мізерна і навряд чи може вважатися реальною бізнес-угодою.

7

Коментарі

16.03.14, 01:07

А я те ж саме читала про Турчінова і Яценюка.
Я так розумію, що Турчінов+Яценюк почали інформаційну війну проти Кличка. Облізуть...Люди ж не такі дурні.

    26.03.14, 02:14Відповідь на 1 від Julia Taneta

    А я те ж саме читала про Турчінова і Яценюка.
    Я так розумію, що Турчінов+Яценюк почали інформаційну війну проти Кличка. Облізуть...Люди ж не такі дурні.
    Ви помиляєтесь. Курченко взяв великий кредит в державному банку під заставу. Ексімбанк може забрати холдінг. Ідуть торги.