Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Мимоволі слухав сьогодні виступ Путіна.....

До цього дня утримувався від подібних коментарів будь-кого..

Мерзеннішої та брехливішої істоти ніж Путін не віднайти у всьому Всесвіті..

Коментувати той бруд, цинічну брехню та лайно нема ніякого сенсу..

Скажу лише, що його слова у різних інтерпретаціях будуть повторяти і ЗМІ, і сексоти різних рангів..

Прямі трансляції такого зомбування 
потрібно раз і назавжди заборонити в Україні на державному рівні!
14

Коментарі

14.03.14, 16:31

він дуже сильно себе зганьбив вчора на засіданні Рада Безпеки рашку сильно опустили, а представниця від США не приховувала посмішки на адресу чуркіна

    24.03.14, 16:34

    LeoLine-повністю з Вами згодна! Якщо слухати російські новини, то зараз на східну Україну напали фашисти, знущаються з російсько мовних....((((( аж гидко від таких новин!!!! Відео на тему" Лидеры майдана осваивают европейские ценности [РОССИЯ - Вести, 20.12.2013"
    https://www.youtube.com/watch?v=K5HLzJhCors

      34.03.14, 16:40

      Нас цим не за зомбувати! Навпаки потрібно бачити всім нашим росіянам, хто він є насправді той Пукін. Показувати треба. Я, якщо відверто, сам того не дивлюсь, бо просто часу шкода. Як і знаю, що скаже наперед. Правда що революція анулювала всі договори - це радує. Отже флот має піти з Севастополя вже! Договори всі не дійсні. Почнемо з чистої сторінки. І поспішати заповнювати її не будемо - нема з ким домовлятись.

        44.03.14, 17:06

        ты неправ, по-моему, путин предстал жалким неврастеником на этой прессухе - поучительное зрелище

          54.03.14, 17:09Відповідь на 3 від Богдан Бо

          Нас цим не за зомбувати! Навпаки потрібно бачити всім нашим росіянам, хто він є насправді той Пукін. Показувати треба. Я, якщо відверто, сам того не дивлюсь, бо просто часу шкода. Як і знаю, що скаже наперед. Правда що революція анулювала всі договори - це радує. Отже флот має піти з Севастополя вже! Договори всі не дійсні. Почнемо з чистої сторінки. І поспішати заповнювати її не будемо - нема з ким домовлятись.до речі, і бувший президент Янукович в такому разі не може ніяк бути діючім, як то каже Пукін. То кого ж вони повісіли на свій війсковий штандарт як виправдання агресії??

            64.03.14, 18:03Відповідь на 3 від Богдан Бо

            коли ти кажеш НАС - уточнюй.. я вважаю, що більша частина населення України піддається на зомбування, бо на те зомбування працюють тисячі науковців, і роблять те сумлінно.. на жаль.

              74.03.14, 19:59Відповідь на 6 від LeoLine

              коли ти кажеш НАС - уточнюй.. я вважаю, що більша частина населення України піддається на зомбування, бо на те зомбування працюють тисячі науковців, і роблять те сумлінно.. на жаль.то є

                85.03.14, 00:09Відповідь на 4 від Ertosi

                згодна. я навіть з інтересом спостерігала, хоча ненавиджу цього упиря і гидую дивитись. http://www.youtube.com/watch?v=VMuYucxqiJg&feature=youtu.be

                  95.03.14, 00:13Відповідь на 8 від minona

                  я теж ЗМУСИЛА себе дивитися, та потім не пожалкувала - це приємно: бачити, як ворог втрачає розум та силу

                    105.03.14, 00:29Відповідь на 9 від Ertosi

                    ага я ше вчора від Ради Безпеки кайфанула, сьогодні кремлівський карлик додав. відчуваю себе трохи садисткою
                    а ше кажуть, він хворий (психічно) http://markovich10.livejournal.com/20513.html
                    не знаю, наскільки професійний такий висновок, але то, шо він ненормальний, думаю, ніхто не заперечуватиме

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна