хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Краще за посвідчення.


Водитель, которого остановили "гаишники", вывесил на боковое стекло лист бумаги с надписью "Остановка без причины - признак дурачины".

Как сообщает Цензор.НЕТ, такая акция протеста подействовала на сотрудника ГАИ совершенно неожиданным образом. Видео с записью происшедшего выложил на своей странице пользователь Руслан Садыков.

22

Коментарі

19.01.14, 20:09

Але мені не підходить. Не повіриш, але за років 5 мене ЖОДНОГО РАЗУ не зупиняли просто так. Мене завжди на рік 1-2 рази зупиняють, і кожного разу по ділу.

    анонім

    29.01.14, 20:11

    Бачив вже. Класно чоловік відшив даїшника.

      39.01.14, 20:17Відповідь на 1 від Танк_

      Але мені не підходить. Не повіриш, але за років 5 мене ЖОДНОГО РАЗУ не зупиняли просто так. Мене завжди на рік 1-2 рази зупиняють, і кожного разу по ділу.А мене за літо стільки раз зупиняють що збиваюся лічити. І просто так, зі скуки. Всі документи впорядку, нічого не порушував а всерівно зупиняють. Були випадки що один і той самий інспектор зупиняв кожен день. Знаючи хто їде всеодно махав жезлом перевіряв документи і питався чи не пив а потім просив дихнути. А інший турботливо питався чи мені не холодно їздити.

        49.01.14, 20:47Відповідь на 3 від РибачОК

        У Києві ДАїшникі просто взірцеві, це факт. Їх тут дрюкають безжально. Тому так, беруть, але тільки якщо сам запропонуєш і ніякого хамства - ти що! Нізащо!

          59.01.14, 22:53

            69.01.14, 22:57

              79.01.14, 23:08Відповідь на 4 від Танк_

              У Києві ДАїшникі просто взірцеві, це факт. Їх тут дрюкають безжально. Тому так, беруть, але тільки якщо сам запропонуєш і ніякого хамства - ти що! Нізащо!Не завжди.

                Гість: Man-O-War

                810.01.14, 09:13Відповідь на 4 від Танк_

                У Києві ДАїшникі просто взірцеві, це факт. Їх тут дрюкають безжально. Тому так, беруть, але тільки якщо сам запропонуєш і ніякого хамства - ти що! Нізащо!100% Але відео ржачне.

                  910.01.14, 14:49