хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Українські історики побачили російський слід у резолюціях Сейму

Українські історики побачили російський слід у резолюціях Сейму та Сенату Польщі

Російський слід у резолюціях Сейму та Сенату Польщі побачили українські історики. Як відомо, польський Сенат напередодні 70-х роковин волинської трагедії ухвалив заяву, в якій назвав події 43-го року етнічною чисткою з ознаками геноциду.

Водночас польський Сейм відмовився підтримати формулювання опозиції про геноцид. Українські експерти заявили, ініціатори такого визначення пов’язані з російським бізнесом. А жорстка оцінка тих подій спрямована проти євроінтеграції України.

Володимир В`ятрович, історик: "Що стосується російської ролі в цьому процесі я думаю, вона помітна. Ця партія "Стронніцтво людове", яка виступила головним ініціатором висування концепції про геноцид і цих резолюцій - партія, яка доволі тісно співпрацює з "Газпромом". І, очевидно, виконує певні замовлення. "

Олександр Палій, історик: "Ми бачимо, що ці люди або пов`язані з російським бізнесом і організовують ці провокації переважно на російські гроші. Йде боротьба проти майбутнього України, проти інтеграції, повернення до Європи. Нас намагаються загнати на маргінес такими достатньо дешевими провокаціями".

20

Коментарі

115.07.13, 22:53

Тут не потрібно бути великим політиком, аби розуміти, кому вигідно, в черговий раз, вилити на Україну відро лайна....

    анонім

    215.07.13, 22:56

    Очевидний слід, особливо враховуючи, хто у нас підтримав цю фігню.

      315.07.13, 23:10


      Юля,привіт!!! Давно не зустрічались.

        415.07.13, 23:11

        http://www.061.ua/news/346839

          Гість: NeManul

          516.07.13, 02:40

          Це зі самого початку зрозуміло. Навіть на сайті легко і прозоро проглядуються речі продажних регіоналів. Один колись тут чесно признався, що він не комуніст. Висновок зробивсь сам собою

            616.07.13, 08:35

            а потім дивуються, а чому у світі не люблять "жидокаців"

              716.07.13, 08:37

              точно сказав, мусора вони викидають тони, перед таможньою, бо на російській теріторії за це дуже штрафують

                816.07.13, 11:16Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола


                Юля,привіт!!! Давно не зустрічались.
                Я тебе теж рада чути.
                У мене були дуже насичені дні у реалі
                Я тут роздивляюся заходи по святкуванню 1025_ї річниці Хрещення Русі. Добре двійочникам, за яких наперед подбали і яким заздалегідь все запланували:
                http://www.irs.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=455%3A1&catid=34%3Aua&Itemid=61&lang=uk

                  916.07.13, 11:19Відповідь на 8 від Julia Taneta


                  Юля,привіт!!! Давно не зустрічались.
                  Я тебе теж рада чути.
                  У мене були дуже насичені дні у реалі
                  Я тут роздивляюся заходи по святкуванню 1025_ї річниці Хрещення Русі. Добре двійочникам, за яких наперед подбали і яким заздалегідь все запланували:
                  http://www.irs.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=455%3A1&catid=34%3Aua&Itemid=61&lang=uk
                  І хай мене пофарбують, якщо ці плани розробляв не ГЕНІЙ!

                    1016.07.13, 12:08

                    так, російський... мойша і лейба це споконвічні російські іменаСвязанниє одной цеп'ю... ці два явища(кошерні і росіяни) нероздільно переслідують нашу країну не одну сотню років.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна