хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Попов "начхав" на Київ і вирішив, що він мер Москви.

Київська міська держадміністрація, рапортуючи про виконану роботу з прибирання столичних доріг від снігу, розмістила на сайті КМДА  фотографію, що показує  роботу комунальних служб міста маЦкви.

Під знімком, на якому відображені автомобілі з російськими номерами, а снігоприбиральна техніка рухається на фоні  зовсім не київських пейзажів, в КМДА зробили підпис: "У столиці поступово відновлюється рух громадського транспорту. Так, станом на 13:00 24 березня 2013 відновлена робота автобусних маршрутів ... "

Може б хто і зрадів, а я у маЦковїЇ опинитися ні ґіпотетично, ні віртуально бажання особливого не маю!

Розміщення даного фото КМДА не зможе виправдати технічною помилкою, оскільки картинку "фотошопили", намагаючись "замалювати"  напис  "Союздорстрой".

Ось оригінал фото: 

Через 6 годин невдалу спробу "впихуйнути" киянам маЦковську "ляпоту", замінили на значно привабливішу картинку - засніженого тракторця, якому швиденько влаштували фотосесію і надали можливість засвітитися на офіційному сайті ЦІЛОЇ  КМДА!

САЙТ КМДА (тисни)


А сама я щойно з прогулянки (дякуючи попову Кияни мають вихідний burumburum)

Найкраще по місту сьогодні їздити так: 


26

Коментарі

Гість: Ром@н_Сергеич

125.03.13, 15:28

Вот это выдали. А у нас вчера немного снега натрусило, а сегодня половина уже растаяла.

    225.03.13, 15:28

    Так! Обкецялись попівіці по саме нікуди!
    Ну не ідіоти???
    Мало того, що жуліки, так ще й тупорилі мов гобліни.

      325.03.13, 15:32

      Друзі кажуть, на лівому непогано попрацювали, а на правому жах. Принаймні біля мене на деяких вулицях сніг на приїжджій частині невкатаний, м'який товщиною 20 см і більше, під ним лід - автівки буксують - жах

        анонім

        425.03.13, 15:35

        Шлєпєри. Тільки тирити і вміють.

          525.03.13, 16:15

          це тобі не годинничок кіріла замалювати

            625.03.13, 16:18

            Падлюки!Мало того,що нічого не роблять,але облінувались вже до того,що бояться свою дупу відірвати від теплого крісла,щоб власне фото зробити.Покидькі ригиАнальні.Через них гадів сиджу в сніговій пастці.http://blog.i.ua/user/2961506/1189224/

              725.03.13, 16:46

              Уявив наприклад як мер Нью-Йорка втюхує своїм потенційним виборцям картинку з Лондона чи Берліна

                825.03.13, 16:59

                От тупорилі!!!

                  925.03.13, 18:01Відповідь на 4 від анонім

                  Шлєпєри. Тільки тирити і вміють. 100%

                    1025.03.13, 19:22

                    А, що? Своїх, київських, світлин мало??? Та в інеті цих світлин хоч д....й їж. Не розумію!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна