хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Народне віче у Львові

16 березня у Львові відбудеться народне віче за участі опозиційних лідерів.

Нарешті опозиція має реальну можливість проявити себе. І не лише словом, але й ділом. Мова йде не тільки про загальні гасла. Адже як відомо галичани за характером серйозні скептики. Реальною дією може стати боротьба зі стихійним лихом, яке обрушилось на Галичину. Тоді люди Вам попробують вірити. 




28

Коментарі

116.03.13, 10:25

... а що буде робити влада яка розподіляє бюджет ?А влада ПРОДОЖУВАТИМЕ розподіляти бюджет - ПО СВОЇХ КИШЕНЯХ!

    216.03.13, 10:46

    Про бюджет я згідна. Але бігборди з рекламою людям також не потрібні. Людям потрібна реальна робота.
    Коли я відгрібаю сніг на дорозі, а хтось зібрався щоб покричати про те що хоче мені чимось допомоготи, .... ну не думаю що варта продовжувати..

      316.03.13, 11:05Відповідь на 2 від Sunny Side

      Що у вас за звичка розписуватися за усіх людей і зокрема за всіх галичан? А на рахунок бігбордів - у Львові у Львові більшість бігбордів з рекламою усяких там Епіцентрів, Макдональдсів. салонів краси і інших подібних закладів.До того ж усі бігборди у Львові - приватна власність і мають власників.
      http://www.liderm.com.ua/ua/235/orenda_bilbordiv_schytiv.html
      ідіть і їм говоріть що вони вам не не потрібні але причім тут опозиція?

        416.03.13, 11:18Відповідь на 3 від uraha

        Я пробую аналізувати, друже
        Наприклад усі ми чудово знаємо, що батьки виховують дітей своїм прикладом, а не пустими гаслами.
        Так?

          516.03.13, 11:24Відповідь на 3 від uraha

          І ще мені запамяталась одна історія. Я була ще школяркою, і моя вчителька їздила в США. Так от, на одному підприємстві під час зустрічі в коридорі прорвало трубу з водою. Директор не тупотів ногами, а взяв відро і ганчірку і почав збирати її. Тобто показав приклад. Збирали воду усі, не дивлячись на те, що в костюмах... Лише так можна збудувати цівілізоване суспільство.

            616.03.13, 12:12Відповідь на 5 від Sunny Side

            коли прориває трубу з водою - спочатку потрібно перекрити воду - тоді вже її вибирати.На нашому підприємстві бували і такі випадки що доводилося і насосом воду відкачувати і працювали всі. У нашому випадку потрібно спитатися мера Садового де оті 133 одиниці спецтехніки, про які він розповідає? Я вчора пішки йшов від Любінської до Стрийської.Техніки не помітив.тільки на перехресті Стрийська-Наукова було 2 пожежних(!) автомобілі але допомогти важким автомобілям які застрягли у снігу вони не могли ніяк хоча пожежники старалися як могли.

              716.03.13, 12:16Відповідь на 6 від uraha

              це вже цікавіше
              Стосовно фрази про америку, то думаю, що трубу перекрили... але вода сама не випарувалась.
              А стосовно техніки, то треба звичайно і в Садового вияснити, але знову ж таки сніг сам не розгорнеться.
              Тому бакланити когось ума багато не потрібно

                816.03.13, 13:06

                я в опозиції до всіх
                а ти від кого шекелі отримуєш?

                  916.03.13, 13:15

                  а тебе хто випустив в люди? це глупа розмова...
                  в мене вдома ночувало 5 людей з району, які не мали чим доїхати додому. вони не підуть на віче. їм треба до господарки, до дітей, до батьків.
                  ОТ ТОМУ нам потрібна мудра опозиція. і ми її виховаємо)))
                  бо як не виховаємо, то цивілізації не буде

                    1016.03.13, 13:17

                    Райзере, заспокойся - у нас тут не зоопарк, щоб когось "пускати" або "не пускати".
                    Людина хоче конструктивної розмови - нехай

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна