хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

емоції

Минулого тижня їздила в центр міста маршруткою. Вже в зворотньому напрямку стояла біля водія. А ... поряд з водієм сиділо "мурло", яке виявляється перевіряє напрям руху маршрутки. На зауваження водія, про доцільність такого роду заняття, відповіло: - А кушать хочется всегда". Стало бридко...

Сьогодні знову вийшла "в люди". Метою того виходу було відвідання державної реєстраційної служби, органів земельних ресурсів і архітектури. Окрім слів вже доволі немолодих людей "Та навіщо ж ви мене стільки гоните туди-сюди??" іншого не чула. І це в державі, де велика армія юристів повинна б була вже вилизати нестиковки в законі до святкового блиску((((  Сумно...



Чи це я вразлива така?

32

Коментарі

112.03.13, 19:48

вразлива

    212.03.13, 19:48

      Гість: Добрый Лео

      312.03.13, 19:49

      Редко "в люди" выходишь.

        412.03.13, 19:51

        Та я тебе прошу......
        Про що ти кажеш?В мене тут нервний зрив із-зa одного тупого начальника охорони....... *st ena*
        ПРИДУРОК настільки ,щоб не розуміти кому він виправляє помилки?!!!
        За пів години до кінця роботи побачила що "ВОНО" мені документи повиправляло на хрен зна шо понаробило,Зато"А-фторитет дебилоидний........
        Як дибілів з кулаками без мозків можна класти "ВААЩЕ КУДА-та"........
        Тут вже мова не йде про простого маршрутчика............Але він не зовсім простий,бго відповідає за людей яких транспортує....

          512.03.13, 19:52Відповідь на 3 від Гість: Добрый Лео

          треба з АК або КМ виходити частіше, чи що

            612.03.13, 19:53Відповідь на 1 від Hudson Hawk

            угу,
            вітамінів бракує

              712.03.13, 19:53Відповідь на 2 від Vlad-Mier

              і что ж дєлать... вічне питання

                Гість: Добрый Лео

                812.03.13, 19:54Відповідь на 5 від Sunny Side

                Вот! Я ж тебе о чем! А лучше для профилактики заблаговременно успокоительного хряпнуть.

                  912.03.13, 19:55Відповідь на 4 від БілаКоролева

                  Т
                  Тут вже мова не йде про простого маршрутчика............Але він не зовсім простий,бго відповідає за людей яких транспортує....

                  то-то і воно...
                  Дядько правда з гумором попався. та чи надовго того гумору хватить?

                    1012.03.13, 19:56

                    Под молоткi

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна