хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Сад Тараса Шевченка в Ботанічному саду Донецька

До дня народження Тараса Шевченка

   Свого часу у директора Донецького Ботанічного саду Євгена Кондратюка, який очолював ботанічний сад у період 1970-1987 р.р., народилася ідея - зібрати на одній місцині всі рослини, які згадувалися Т.Г.Шевченком у його творах. Як виявилося після підрахунку, таких рослин було близько 140. Задум Євгена Миколайовича Кондратюка було втілено в життя. 
   І сьогодні в Донецькому ботанічному саду Національної академії наук України можна відвідати Сад Тараса Шевченка, де встановлено пам'ятник Великому Кобзарю, що був переданий у ботанічний сад з Донецького художнього музею в 1999 році.


   Пам'ятник виконаний з граніту, автором цієї роботи є народний художник України Олександр Павлович Скобліков, до слова, уродженець міста Дружківки, що розташоване біля злиття річок Кривий Торець і Казенний Торець на відстані 80 км від Донецька.

32

Коментарі

18.03.13, 00:42

Переглядала я вчора художні твори (картини) Шевченка...
Неймовірно талановита Людина. Куди там малєвічам.......

А те що твори Шевченка містили близько 140 назв рослин....на мою думку, їх у творах значно більше (просто потрібен час, щоб все "перечитати і перерахувати".
Висновок такий: Донецьк - точно Україна. Тільки багатьом "донецьким" про це забули сказати!

    28.03.13, 00:46Відповідь на 1 від Julia Taneta

    Висновок такий: Донецьк - точно Україна. Тільки багатьом "донецьким" про це забули сказати!Поступово вони про це взнають. Не без нашої допомоги.

      38.03.13, 02:17


      Чудова ідея! Мені дуже подобається. Вже кортить відвідати цей Сад.

        48.03.13, 15:10Відповідь на 1 від Julia Taneta

        Переглядала я вчора художні твори (картини) Шевченка...
        Неймовірно талановита Людина. Куди там малєвічам.......

        А те що твори Шевченка містили близько 140 назв рослин....на мою думку, їх у творах значно більше (просто потрібен час, щоб все "перечитати і перерахувати".
        Висновок такий: Донецьк - точно Україна. Тільки багатьом "донецьким" про це забули сказати!
        "Донецьк - точно Україна. Тільки багатьом "донецьким" про це забули сказати" А ще багато хто забув, що Донецьк - це Україна.

          58.03.13, 17:12Відповідь на 1 від Julia Taneta

          Переглядала я вчора художні твори (картини) Шевченка...
          Неймовірно талановита Людина. Куди там малєвічам.......

          А те що твори Шевченка містили близько 140 назв рослин....на мою думку, їх у творах значно більше (просто потрібен час, щоб все "перечитати і перерахувати".
          Висновок такий: Донецьк - точно Україна. Тільки багатьом "донецьким" про це забули сказати!
          Вони сплятьть...

            68.03.13, 17:58

              78.03.13, 20:10

                88.03.13, 20:37Відповідь на 1 від Julia Taneta

                Юля, донецькі не усі такі як ти собі уявляєш, багато достойних людей, як і всюди

                  98.03.13, 20:38

                    108.03.13, 23:23

                    Чудова ідея

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна