хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

поствиборче (сумбурне трохи)

1. якщо в головах наших людей квітнуть демократичні засади (до виборів народ був небагатослівний у відповідь на безчинність), народ вийде виказати невдоволення режиму Януковича, хоч би й скільки той бетеерів не натравлював на них.
якщо ж народ у відповідь на наглі фальсифікації (нікому не потрібно доводити що вони були ДУЖЕ наглі??), тихенько змовчить з різних причин (побут, страх, бабло, "помаранчевуа ревалюціа нечого не дала-а"), цей народ безперечно буде вартий звання тупої біомаси.
між іншим Арістотель, Юліус Евола дуже засуджували демократію, останній навіть вважав натовп надто тупим, щоб визначати долю нації.

2. люто ненавиджу біомассу, яка фальсифікує вибори. ЗА БАБЛО - а що ж іще?
прирівнюю їх до ворогів України, при чому вважаю їх ще гіршими за зовнішніх окупантів.

3. дякую всім хто всіма способами, хоч би й силою, намагався ці вибори провести без грубих порушень.
ех, так шкода що ідейних для того, щоб Україна СТАБІЛЬНО ПРОЦВІТАЛА, мало!
17

Коментарі

129.10.12, 21:31

коли до вас дійде - вибори фальсифікують в ОВК, ДВК мілкі сошки.
так що їх не так і багато.

    229.10.12, 21:49Відповідь на 1 від Поговорим

    коли до вас дійде - вибори фальсифікують в ОВК, ДВК мілкі сошки.
    так що їх не так і багато.
    Маю відомості про фальшування як на виборчих дільниця, так і в ОВК. Питання тільки в масштабах - від ОВК залежать більш крупні цифри.

      329.10.12, 22:02Відповідь на 1 від Поговорим

      це не правда.
      я не з прочитаної чи почутої ДЕСЬ інформації знаю, що в ДВК фальсифікували на вищому рівні!

        429.10.12, 22:04Відповідь на 3 від Зося Квітнева

        це не правда.
        я не з прочитаної чи почутої ДЕСЬ інформації знаю, що в ДВК фальсифікували на вищому рівні!
        не зустрічала в ДВК фальсифікацій на власні очі.

          529.10.12, 22:07Відповідь на 2 від Perovdupu

          "..із зернинки - хліб, з промінчика - зоря І Ленін теж важку свою дорогу починав з букваря.

            629.10.12, 22:07Відповідь на 4 від Поговорим

            вам пощастило.

              729.10.12, 22:15Відповідь на 6 від Зося Квітнева

              вам пощастило.на моїй території це зайве - тут лохторат регіональний, але ОВК мабуть не складе проблем накинути 1-2 %.
              це не помітно буде.

                829.10.12, 22:28Відповідь на 7 від Поговорим

                на моїй території це зайве - тут лохторат регіональний.Донецьк (обл)?
                хоча на скільки мені відомо, на Донбасі люди і близько так не підтримують ПР, як показують нинішні результати виборів..

                  929.10.12, 22:30Відповідь на 8 від Зося Квітнева

                  на моїй території це зайве - тут лохторат регіональний.Донецьк (обл)?
                  хоча на скільки мені відомо, на Донбасі люди і близько так не підтримують ПР, як показують нинішні результати виборів..
                  Запарижжя

                    1029.10.12, 23:55Відповідь на 5 від Зося Квітнева

                    "..із зернинки - хліб, з промінчика - зоря І Ленін теж важку свою дорогу починав з букваря.Подолання важкого починається з легкого, здійснення великого починається з малого, бо у світі важке утворюється з легкого, а велике - з малого.Лао Цзи

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна