Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Новий Загорів 2012


Привіт друзі. Ось Ваш покірний слуга Фредько Перенко( на барикадах більш відомий як "Рама") виставляє фотозвіт з мітинга-реквієм що відбувається що року на протязі 23рьох років у с. Новий Загорів(Локачинський р-н, Волинської області).   

 В неділю з ранку погода не тішила стабільністю. З ранку моросив дощ, а добиратись в Загорів я вирішив мотоциклом. Було холоднувато. Біля самого монастиря зустрів побратимів та друзів.

З часом погода змінилась і стало тепліше

Все було як завжди, лишнього смутку додала мала кількість людей, та саме головне:


всі входи в монастир були закриті, об*єкт в аварійному стані...

Та почався мітинг реквієм. 

 Виступив священник, за ним голова братства ОУН-УПА 

який сказав, що не реконструювавши монастир, і зберігши його в даному вигляді, радянщина зробила безцінний подарунок, лишивши пам*ять про бій, який стер міф про "бандєравцев-калабарацианістав". Можливо він й правий... 

Опісля виступив кандидат в народні депутати по виборчому округу №19 Євген Мельник, у промові закликав єднатись за ради України, бути готовим до будь якого розвитку подій, та до готовності захистити свій голос

 

Через деякий час, я залишив Загорів, та вирушив до дому.  Вирішивши скоротити поїхав через польову дорогу повз місцевий ліс. Спокуса була надто велика, і я зупинився. Пішов осіннім лісом. Тихо, самотньо, затишно...

І ось на що натрапив:) Полюбляю "тихе полюання", тому на трішки затримався

Так зібрав наплечник маслюків та підберезників, і попрямував до дому. Позитивний був день, та смачна юшка;)


47

Коментарі

112.09.12, 00:17

    212.09.12, 00:18

    Що за бій? Дайте лінк!

      312.09.12, 00:19

      зробив коротше репортаж за ходом

        412.09.12, 00:26

          512.09.12, 00:31

          І жнець, і швець, і на дуді ігрець!

            612.09.12, 00:32

              712.09.12, 00:32

              Хороший звіт

                812.09.12, 00:35Відповідь на 2 від Східняк

                Що за бій? Дайте лінк!http://uk.wikipedia.org/wiki/ Бій_біля_села_Новий_Загорів

                  912.09.12, 01:52Відповідь на 8 від Танк_

                  Що за бій? Дайте лінк!http://uk.wikipedia.org/wiki/ Бій_біля_села_Новий_ЗагорівДякую!

                    1012.09.12, 07:26

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна