хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

а було що святкувати на Д. Незалежності?

приміром що святкують в Білорусі - зрозуміло і логічно, бо вони так і досі не звільнились від російського окупанта. це день звільнення від німецьких окупантів, до речі, саме лукашенко цю подію ініціював назвати днем незалежністю Білорусі.

ми ж відзначаємо 24 серпня день незалежності через  прийняття в 1991 році акту незалежності (чому передували різні важливі історичні події).
тоді, у 91 році було народне піднесення, якась віра у здійснення Мрії, яку виборювали гайдамаки, армія УНР, бійці УПА та інші. це була Мрія Незалежності, самостійного панування на власній землі.

але як ми можемо виводити хороводи і співати переможні пісні на майданах міст, якщо станом на 2012 рік незалежність носить лише декларативний характер? хіба нас не атакують зовнішні вороги? хіба у нас нема внутрішніх ворогів, які здають інтереси зовнішнім ворогам, на чолі з царьком, що побудував собі замок в Межигір"ї за державний кошт, поки прості люди зубожіють?
як ми можемо святкувати якусь незалежність, коли в тому ж серпні, але трішки раніше, внутрішні окупанти прийняли закон щодо підтримки зовнішньої окупантської мови, і вони ж цей закон активно впроваджують в різних регіонах (менше тижня тому це відбулось в Херсоні)?

огидно дивитись на осіб, які одягають вишиванку на день незалежності і розводять таку різну шароварщину після слів "а шо-оу мені дасть ото вийти на захист мови? я ото ліпше на Майдан піду на Поплавського подивитись і Повалі послухати, ніж буду чимось ризикувати чи десь зазнаю особистих збитків заради Неньки-України... нехай інші!"
а таких, на жаль, чимало...  і буде процвітати Межигір"я з Януковичем, і ще тривалий час не одна Тетяна Чорновіл  викладатиме фотки з маєтку царька . бо на царька  не буде народного бунту. він спатиме спокійно. а люди й надалі святкуватимуть 24 серпня не зрозуміло що. тільки от за таких обставин логічно, якщо відбудеться білоруський сценарій і під днем незалежності  святкуватимуть звільнення від німецьких окупантів, бо всі інші лишаться..




17

Коментарі

126.08.12, 21:07

Було....

    226.08.12, 21:16Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола

    цьогоріч? О_о

      326.08.12, 22:59Відповідь на 2 від Зося Квітнева

      цьогоріч? О_оІ наступного року,і завжди...

        427.08.12, 06:56

        скоро все зміниться.

          527.08.12, 12:34Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола

          таким, що живуть історією і святкують історичні дати, навіть якщо не актуальні, варто було б з такою ж помпезністю "і наступного року, і завжди" відзначати також й 30 червня (акт відновлення української держави). але ж держава не нав"язала, так?

            627.08.12, 12:35Відповідь на 4 від Fred Perry

            не зміниться ще довго. спорю на шоколадну плитку

              Гість: Заско Рублий

              727.08.12, 12:40

              Дата 24 серпня повинна всім нагадувати і показувати протиріччя між юридичним статусом і фактичним станом незалежності України

                827.08.12, 12:50Відповідь на 6 від Зося Квітнева

                рано чи пізно.

                  927.08.12, 19:56

                  Незалежністі без крові не бувае,це історичний факт.

                    Гість: Заско Рублий

                    1028.08.12, 12:19Відповідь на 9 від Korsar-K

                    Незалежністі без крові не бувае,це історичний факт.скоро-скоро. я вже відчуваю характерний присмак в повітрі