Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Я стану как папа?



20

Коментарі

17.05.17, 14:09

заміж за ідіота, може вийти тільки ідіотка Ну, а дітей народжувати від ідіота. здатна тільки дебілка. а ошибку ты не совершал ? или нет ты же идеальный

    27.05.17, 14:19

    заміж за ідіота, може вийти тільки ідіотка Ну, а дітей народжувати від ідіота. здатна тільки дебілка. а ошибку ты не совершал ? или нет ты же идеальныйя багато помилок робив, але я здатен признатися у тому. що це я - ідіот у першу чергу, а не перекладую відповідальність за власну недолугість, на когось, як мавпа на дзеркало.ну так мы когда говорим.что я вышла замуж за придурка.а признаю .что сама дура я и не отрицаю .разве умная за такого кретина бы вышла ,а вот про детей не нужно...дети это наше сокровище,которое мы или вырастим =людьми или сделаем очередную дуру или идиота ....я вырастила мужиков и мои ошибки на них не распространялись .они сами увидели кто идиот ,а кто уже исправился

      37.05.17, 14:25

      Розумієш, від стосунків придурка з дебілкою, можуть народжуватися з відповідними вадами діти і і страждають від цього , що батьки обоє ідіоти. Добре коли все добре, гірше коли за ідіотизм батьків, коли вони схрещуються, платять ніеповинні діти Але то життя. Хіба ідіотам докажеш, що він ідіот . Ото як мені. просрав сім"ю, і фраєр. Добре що хоч мала "без відхилень".ну у тебя жу клевая доця,но ты выше сказал .что признаешь .заметь это не мои слова

        47.05.17, 14:26

        Розумієш, від стосунків придурка з дебілкою, можуть народжуватися з відповідними вадами діти і і страждають від цього , що батьки обоє ідіоти. Добре коли все добре, гірше коли за ідіотизм батьків, коли вони схрещуються, платять ніеповинні діти Але то життя. Хіба ідіотам докажеш, що він ідіот . Ото як мені. просрав сім"ю, і фраєр. Добре що хоч мала "без відхилень".у меня дети ни страдают , я не проецировала свои проблемы на них .это тупо .то же была мои ошибка

          57.05.17, 14:27

          Розумієш, від стосунків придурка з дебілкою, можуть народжуватися з відповідними вадами діти і і страждають від цього , що батьки обоє ідіоти. Добре коли все добре, гірше коли за ідіотизм батьків, коли вони схрещуються, платять ніеповинні діти Але то життя. Хіба ідіотам докажеш, що він ідіот . Ото як мені. просрав сім"ю, і фраєр. Добре що хоч мала "без відхилень".та дети это супер, и доця у тебя

            67.05.17, 14:38

            Діти - лиш відображення батьків, їх дзеркала. Тому не родяться у кропиви ромашки, і навпаки. Не надобно иного образца, когда в глазах пример отца(матери). Грибоедов. Чому я і кинув пити і курити, став по іншому жити , аби моє відображення було відповідним. Бо інакше ніяк. Як я можу забороняти робити своїй дитині те, чим сам займаюся ( секс -наркотики - рок-н-ролл)хіба що я дебілсогласна на все 100% поэтому я и бросила курить уже лет 5 назад и бегаю и хожу в бассейн

              77.05.17, 15:24

              відповідним. Бо інакше ніяк. Як я можу забороняти робити своїй дитині те, чим сам займаюся ( секс -наркотики - рок-н-ролл)хіба що я дебілсогласна на все 100% поэтому я и бросила курить уже лет 5 назад и бегаю и хожу в бассейня знаю одне, я або мовчки роблю, маючи 1 000 можливостей, або не маю бажання і підводжу філософію (купу балачок без діла) під свій ідіотизм, тіп "ти шо , пити не кину, це ж культура", або " ти шо, куріння викличе роздратованість, воно мені допомагає заспокоюватися" або " та, з однією бабою сумно, я ж альфасамець, маю перетрахати все що шевелиться". Тому, є два шляхи, я або ідіот , але красиво розказую , що то ціла наука. Або я нрмальний, і мовчки роблю свою справу .ню ню поэтому ты стока говоришь

                87.05.17, 16:34

                  97.05.17, 18:00

                  Навіщо ж, я досліджую, як ти красиво розказуєш про те, як ти не п"єш.я то не пью

                    107.05.17, 18:43

                    Навіщо ж, я досліджую, як ти красиво розказуєш про те, як ти не п"єш.я то не пьютак и я свою жену, хоть и бывшую, идиоткой не считаю.я за тебя рада, а я всегда называю вещи своими именами , не нужно всех в одну кучу ....ты же не знаешь. или ты считаешь .что даже когда человек дерьмо .его нужно оправдывать ?? не нужна меня учить .как жить ...я не просила

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна