хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

24 травня 2010 у м.Січеслав (Дніпропетровськ)

24 травня 2010 у м.Січеслав (Дніпропетровськ) був проведений перший для цього міста "Марш здорової молоді". На марші було присутніх близько 30 чоловік. Марш пройшов без проблем по центральній частині набережної міста. Найгарячішими виявилися гасла: "Не кури, Не пей, будь примером для детей", "Тверезі, горді і непереможні" та "Тверезість це норма життя", та крім цього дуже позитивно здивував коротенький текст з однієї з пісень групи "Киборг" (хватит бухать - береги свои силы...). Усі стрічні перехожі звичайно ж дивувалися появою цього маршу але реагували по різному - були ті що сміялися, були і ті, що просто дивилися роззявивши роти (чув навіть як дехто казав: "О я знаю это sXe", а один дядько крикнув:"Вперед фашисты, а то я уже стар для этого ").

У будь-якому разі марш пройшов на повному позитиві, із розмов на прикінці було зрозуміло, що всім сподобалося. Завершилося це дійство коротенькою промовою і загальною фотографією для місцевої газети.

Дякую усім хто прийшов! На жаль відео активістів "загинуло", тому зараз шукаємо усіх хто має хоч якийсь матеріал... (іще один цікавий момент: виявилось, що за два дні до нашого маршу по місту хотіли пройтися наркомани з гаслами за легалізацію коноплі, але завдяки місцевим активістам, нарики не пройшли)

6

Коментарі

Гість: Варко Мовчок

126.05.10, 08:41

Є така славетна картина, "Козак Мамай", зветься.
Так от, він там люльку палить.
Хоча, в той час тютюн ще не був завезений.
Питання: що він палить?

Так от, люб'язний, НАРКОМАН - це людина, яка має ЗАЛЕЖНІСТЬ. Від будь-чого.
А конопля - не тільки лікарська та ритуальна рослина, а ще джерело дуже якісної та дешевої тканини, паперу, олії тощо.
Коноплю криміналізували навмисне, аби нав'язати інші - справжні - наркотики.

А ви взяли, і тих хто бореться за легалізацію, обізвали "наркоманами". Ганьбитеся, пане.

    Гість: RebeL YeLL

    226.05.10, 08:45

    а где зеваки с пивом?

      Гість: Lina_Che

      326.05.10, 12:22

      Молодці!!!

        426.05.10, 16:01Відповідь на 1 від Гість: Варко Мовчок

        когда твой сын станет наркоманом вспомнишь свои слова.

          527.05.10, 09:40Відповідь на 1 від Гість: Варко Мовчок

          а скока Мамай прожил лет тебе известно? - 31год
          так что, чмошник, молчи лучше

            627.05.10, 09:41Відповідь на 4 від Тобі цікаво

            когда твой сын станет наркоманом вспомнишь свои слова.у него не будет детей

              727.05.10, 09:53

              не дай Бог нашим идиотам легализовать наркоту,итак кругом беспредел,хаос и разврат,а ребя молодцы я их полностью поддерживаю,только вчера вечером видела двух 12летних мальчишек,стояли на 3ем уровне в мосте и открыто курили конопель,как их только не поймали?

                анонім

                827.05.10, 11:02

                нену фсьо классно! миста фсе знакмыи, от тока "м.Січеслав" - низнаю такова!

                  Гість: отслужил

                  927.05.10, 14:55

                  и зачем называть Днепропетровск сичеславом?Он такого названия никогда не носил, опять галичанские манцы...

                    1027.05.10, 15:01Відповідь на 1 від Гість: Варко Мовчок

                    Конопля есть растение она в легализации не нуждается. А наркомания есть наркомания и легализовывать ее нельзя!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна