хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Наше сьогодення

Сьогодні звуть Дніпропетровськ східноукраїнським Львовом. Десь у цих словах є істина, але насправді до культурної столиці нам ще далеченько, скоріше Київ 5-річної давності за настроями.

Позитив є - ми змогли пробудити молодь, аби вона зрозуміла свою значущість, ми змогли пробудити інтелігенцію, ми змусили багатьох повірити у власні сили. Це найактивніша меньшість, що змінює настрій і політичну картинку регіону.

Є супротивники - їх сьогодні набагато менше, серед них немає інтелігенції, дуже мало молоді, не так багато місцевих.

Але є третя сторона - це більшість, якій все пофіг. В цьому насправді проблема. Вони бажають отримувати лише шматок хліба, неспроможні заявити своє "Я". Вони йдуть туди куди віє вітер, в той час як дуже часто в житті треба плисти проти течії. Ось це дійсно сумно!

На чергуванні з міліцією, один ППСник мене запитав - навіщо ви звалили Лєніна? Я у вдповідь (таки місто, таке) запитав, що доброго зробив цей персонаж? Здогадайтеся, що отримав у відповідь. Це було мовчання...

Тож до Львова ми ще не доросли, але крокуємо вперед і не змінимо свого курсу


13

Коментарі

118.03.14, 00:19

Дай Боже...
А Київ зараз як Львів, а може й радикальніший.

    218.03.14, 00:24Відповідь на 1 від Танк_

    Дай Боже...
    А Київ зараз як Львів, а може й радикальніший.
    це правда якби не Кияни незнаю якби все це закінчилось ,маю на увазі майдан

      318.03.14, 00:32Відповідь на 2 від div777

      Вночі з 19 на 20 лютого люди йшли та йшли - сам бачив. Правда, йшли й звідти, але туди - в рази більше. От беркути й наклали у штани кінець кінцем. Об'єктивно - могли зачистити. Але так просто їм би не минулося, теж лягло б немало. От і не наважились...

        418.03.14, 00:35Відповідь на 3 від Танк_

        Киянам окремий респект!

          518.03.14, 00:35Відповідь на 1 від Танк_

          пережили нашестя орди.....

            618.03.14, 00:42Відповідь на 5 від Francisk02

            Доречі про нашестя, я тут згадав - й досі під санкціями, не можу контент розповсюджувати і він взагалі сайтом не індексується.
            Розумію, що таких багатенько, треба провести люстрацію на ресурсі

              718.03.14, 00:52Відповідь на 3 від Танк_

              Вночі з 19 на 20 лютого люди йшли та йшли - сам бачив. Правда, йшли й звідти, але туди - в рази більше. От беркути й наклали у штани кінець кінцем. Об'єктивно - могли зачистити. Але так просто їм би не минулося, теж лягло б немало. От і не наважились...тому Кияни пишу з великої, шана і хвала

                818.03.14, 02:47Відповідь на 2 від div777

                  918.03.14, 05:33Відповідь на 4 від Independence

                  Киянам окремий респект!Дякую!

                    1018.03.14, 05:33Відповідь на 5 від Francisk02

                    пережили нашестя орди.....Це точно, є таке діло.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна