хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Розмова з листком_Осанна осені

ОСІННІЙ ДЕНЬ.
Осінній день, осінній день, осінній! О синій день, о синій день, о синій! Осанна осені, о сум! Осанна. Невже це осінь, осінь, о! — та сама. Останні айстри горілиць зайшлися болем. Ген килим, витканий із птиць, летить над полем. Багдадський злодій літо вкрав, багдадський злодій. І плаче коник серед трав — нема мелодій...

.( Ліна Костенко )

 

РОЗМОВА З ЛИСТКОМ Діткнулась ставу осені рука, Паде на хвилі журавлине: кру, І поширяється далеч укруг, Друкує в хмарах зорями друкар.          

В руці з землі листок маленький дру.

О, як є повно в нім зими примар, Та крихта літа ще життя трима. Листок маленький, мій зів’ялий друг. Розвіється життя останній хунт, Що вітер все про нього грав, брехун, Коли за щастя вів із ним ти спір. Та не сумуй; ти весну мав. Тям те: Не раз майстерством є та щастям теж Знання самоошуки пити спирт.

( Богдан-Ігор АНТОНИЧ )

   

4

Коментарі

115.09.09, 10:31

Невже це осінь, осінь, о! — та сама.

    215.09.09, 23:55Відповідь на 1 від N 47-ий

    Так . Осінь. Вона. Коханана і улюблена ...золота.

      Гість: Оревуар

      316.09.09, 12:00

      "Жовтий лист", перші акорди одразу хвилюють душу до глибини. А які вірші чудові Ви підібрали. "Та крихта літа ще життя трима..." дуже співзвучно із моїми почуттями в цю пору. Пора року, пора життя... Але буду оптимістом, бо така погожа днина, як сьогодні навпаки надихає душу радіти. Співати хочеться, повірте!
      Дякую Вам!

        416.09.09, 12:14Відповідь на 3 від Гість: Оревуар

        Дякую за щирі слова. Дуже люблю Богдана-Ігоря АНТОНИЧА .
        Сама не знаю чому, але вам хочеться вірити...

          анонім

          516.09.09, 13:37

          надзвичайні кольори!
          А є люди, які не люблять осінь

            617.09.09, 08:38Відповідь на 5 від анонім

            Вважаю ,що "у природы нет плохой погоди". Кожна пора року чудова по своєму. Затрудняюся назвати свою улюблену ... люблю ...зачаровна всіми . Ми самі малюємо собі світ...
            Дякую