хочу сюда!
 

ПРЕ мудрая

43 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-58 лет

Офіційна заява УВО з приводу дій влади.

  Дорогі друзі! В цей складний час ми звертаємось до Вас із зверненням, аби висловити свою позицію щодо антиукраїнської діяльності нинішньої влади.

 http://play.ukr.net/img/avatars/b_2cf42ede39dfca92b90624.jpeg

   В травні 2010-го року Україна стояла не межі громадянської війни через недалекоглядні і холуйські дії новообраної влади донецького мафіозного клану на чолі з Януковичем.

   Саме тоді ця влада задарма віддала Крим Росії. З офіційної точки зору нам обіцяли знижку на газ у розмірі 30%. Сьогодні тарифи, в тому числі і на газ зростають на 50% за ініціативи Азарова, Тігіпка і за повної згоди Януковича. То-ж де-ж обіцяна знижка на газ? Чому простий українець, простий робітник, проста домогосподарка має зараз платити більше лише за те що при владі знаходяться московські холуї?    Сьогодні державний борг України складає вже 40% від ВВП, при попередньому уряді ця цифра була вдвічі меншою. Яка команда проФФесіоналів? Жити на кредити, аби наступні покоління простих українців за Януковича віддавали борги? Українець! Чи згоден Ти, аби твої діти тяжко працювали і недоїдали, щоб віддати той борг, який взяв Янукович?    Азаров з телеекранів на невідомій мові каже про те що за півроку ВВП України виріс на 6,5%. За прогнозами всесвітньовідомого і авторитетного агенства Moody`s ВВП України в 2010-му році виросте на 3,5% (ЗА РІК). То кому Ти, українець, більше довірєш - партійній бонзі Азарову, чи світовим експертам? Чи відчуваєш Ти, українець, покращення твого життя вже сьогодні?    За ініціативою Тігіпка пенсійний вік в Україні підвищується до 65-ти років. Більшість чоловік в Україні не доживає до 62 років, жінок до 67 років. Чи згоден Ти, українець, працювати на владу Януковича до останнього подиху, немаючи права вийти на пенсію?    Новий податковий кодекс, що прийнято за ініціативою Партії Регіонів надає податковій небачені досьогодні права. Чи згоден Ти, українець, аби державні мужі багатіли за Твій рахунок?    Янукович взяв відпустку на два місяці і поїхав відпочивати до Криму. Чи можеш Ти, українцю, хоч на хвилинку уявити, що Ти за свою зарплатню із своєю відпусткою поїдеш на два місяці до Криму і ні в чому собі не будеш відмовляти?    Україна за час правління Януковича вже опинилася в міжнародній ізоляції. Українцю, Ти бачив аби до України приїхав лідер якоїсь європейської держави, чи Ти бачиш лише те, що до України їдуть хазяїва Януковича - московські господарі?   Український Віртуальний Опір не вважає Януковича легітимним Президентом України і Ми готові боротися з антиукраїнською владою в українському і міжнародному інформаційних просторах.  

  Українці - єднайтесь і будьмо готові відстоювати Україну від ворога, що зараз прийшов до влади у нашій неньці-Україні.

     Слава Україні!

30

Комментарии

аноним

126.07.10, 16:02

давно готові... чекаємо сигналу...

  аноним

  226.07.10, 16:02

  на майдане опять палатки будут

   аноним

   326.07.10, 16:03Ответ на 1 от аноним

   давно готові... чекаємо сигналу...поедешь в киев

    Гость: Зденервований

    426.07.10, 16:08

    Кого пропонуєте на місце Януковича?

     526.07.10, 16:11Ответ на 4 от Гость: Зденервований

     Та будь-кого.

      626.07.10, 16:11

      Надо было ещё добавить, как Янык день рождения за миллион Евро отметил.
      Хотя... нам-то какое дело, это его личные деньги, зря он что ли материальную помощь получал

       726.07.10, 16:11

       Чого чекати, БОРІТЬСЯ ВЖЕ, кожен на своєму місці і зі своїми можливостями. І допомагайте боротися іншим, лише тоді ми зможемо щось істостне зробити, але як є можливість до об''єднання то вперед.
       РАЗОМ НАС БАГАТО!!! НАС НЕ ПОДОЛАТИ!!!

        826.07.10, 16:12Ответ на 5 от Independence

        Та будь-кого.И Тягнибока?

         аноним

         926.07.10, 16:12Ответ на 2 от аноним

         рано, надо что б к осени собирались, тогда патриотизм с холодом по-крепче за яйца возмёт.

          аноним

          1026.07.10, 16:12Ответ на 3 от аноним

          повезут

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           9
           предыдущая
           следующая