хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

ХХІ століття - час нового мислення

   80% усіх активів у світі на сьогоднішній день - нематеріальні. Пройшли часи, коли світом керували держави з великими ресурсними базами, або з великим обсягом виробництва. Сьогодні світом править ідея та інформація і це не змінити...
   
   Китай виробляє понад половину усієї промислової продукції світу, однак не дивлячись на це він не править світом, а захищенність китайського громадянина просто викликає усмішку. Росія, що займає перше місце по запасам ресурсів, не править світом, не являється економічно розвиненою державою - а кількість населення замість росту показає спад...
   Час коли виробляючи автомобілі країна забезпечувала себе економічним лідерством уже минув, час коли маючи великі запаси заліза, нафти або газу можна було не про що не турбуватися уже минає...
   Світ іде далі і нам його не зупинити... Прогрес диктує свої умови і правила і Ми їх приймаємо, або... ...або в Нас немає іншого виходу. 
   Якщо-б "Холодна війна" не скінчилася, то на "копіпаст" ядерної бомби радянським інженерам знадобилося-б не два роки, а у четверо менше. Купуючи мобільний телефон відомої компанії я не впевнений, що завтра я не програю прийшовши до магазина і побачивши, що точнісінька копія такого гаджета коштує удвоє дешевше... Коли Apple випустив найгламурніший свій виріб - iPad, китайці зкопіювали його за пару тижнів. 
   В цьому світі не залишилося речей які не можна було-б скопіювати... Але залишилася ідеї, які не можна повторити. Саме ідея сьогодні править світом, саме вона сьогодні робить найуспішнішими людьми тих хто не боїться їх висловлювати. Подивіться список Forbes, скільки там мільярдерів? Чим вони відрізнялися від Нас до свого багатства?..
   Вони відрізнялися лише тим, що в них була ідея - нова ідея, яка не була схожа на усі інші. І ця ідея привела їх до мети...
   На дворі ХХІ століття - століття, коли сотні заводів і фабрик будуть відступати лише від одної, можливо найблезгуздішої ідеї. Ідеї - яка завтра зробить неможливе можливим... І прогрес іде далі...

27%, 3 голоси

55%, 6 голосів

9%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

9%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
8

Коментарі

анонім

119.05.10, 21:46

Войдєм в состав Расіі будУТ нєфть прадавать і нічєго нє дєлать, а ми будем мати те, що і має ВСЯ расєя нині....

    анонім

    219.05.10, 23:04

    Войдєм в состав Расіі будєм нєфть прадавать і нічєго нє дєлать, чаво , чаво, а нічаво!

      320.05.10, 01:10

      "Вони відрізнялися лише тим, що в них була ідея - нова ідея, яка не була схожа на усі інші. І ця ідея привела їх до мети..."
      В Роми Абрамовича була велика ідея - накомуниздити як можна більше нафти та купити найбільшу яхту та клуб англійської прем"єр - ліги . Так, це ідея нетревіальна, але ж спрацювало! Теж саме в Ахметова, тільки замість нафти - метал та вугілля, яхта поменьше, та й клуб - "Шахтар" з дамською "пєлоткой" замість герба.... Так і існуємо

        Гість: tralik

        420.05.10, 11:24

        з самою суттю теорії - я повністю згоден. Але я думаю що з теперішнім станом речей ми ще довго (а може й завжди ) будемо чиїмось сателітом. А з останніми "реформами", я думаю весь малий бізнес заляже на дно, давши дорогу гігантам з ПР

          520.05.10, 11:35Відповідь на 3 від Танк_

          "Вони відрізнялися лише тим, що в них була ідея - нова ідея, яка не була схожа на усі інші. І ця ідея привела їх до мети..."
          В Роми Абрамовича була велика ідея - накомуниздити як можна більше нафти та купити найбільшу яхту та клуб англійської прем"єр - ліги . Так, це ідея нетревіальна, але ж спрацювало! Теж саме в Ахметова, тільки замість нафти - метал та вугілля, яхта поменьше, та й клуб - "Шахтар" з дамською "пєлоткой" замість герба.... Так і існуємо
          Да ладно!Не все так погано в нашому домі!Прикупить"Динамо"Київ (якщо Суркіс не пожлобиться)пару-трійку бразильців,і все "налагодиться"!

            620.05.10, 11:43Відповідь на 4 від Гість: tralik

            Так ляже - але не увесь.
            У тіх у кого великі обороти, або пристойна "маржа" - виживе.

              Гість: tralik

              720.05.10, 11:49Відповідь на 6 від Independence

              Так ляже - але не увесь.
              У тіх у кого великі обороти, або пристойна "маржа" - виживе.
              так, але у вищеописаних осіб нема браку ідей, і вони цю теорію чудово усвідомлюють. Тобто дана стаття більше стосується тих, кого от-от "бортануть"

                820.05.10, 20:01Відповідь на 3 від Танк_

                Удалил один свой комент и ушла вся ветка

                  920.05.10, 21:48Відповідь на 8 від Independence

                  Жаль, я там много чего написал...