Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Перспективи російського інтернету

В декабре прошлого (2013) года было обнародовано сделанное на специальной пресс-конференции заявление Александра Гостева (эксперта «Лаборатории Касперского»), согласно которому нынешний (2014) год станет последним годом для Интернета в России. Власти России, как сообщил Гостев, нацелены создать национальную сеть с ограниченным доступом к иностранным ресурсам.

8

Коментарі

110.03.14, 11:50

барани. Скоро простий народ встане і змете нахрен тих баранів ,що при владі в росії! Бруківка на червоній площі теж класна і її багато!

    210.03.14, 11:56Відповідь на 1 від taras021

    Не думаю. Співвідношення думаючих і вірячих владі там, здається, дуже велике.

      Гість: R0mmel

      310.03.14, 12:23

      привіт "Північна Корея"! Тільки з білими людьми та західним культом розпусти і розкоші. Тут вже "День опричника" Сорокіна не видається такою фантастикою

        Гість: R0mmel

        410.03.14, 12:29Відповідь на 2 від претендент

        я дивлюся опитування по теперішній ситуації в мережі "Вконтакті". Там є галочка "показати голоси тільки з певного регіону". Так от, 60-70% голосів з Росії (в залежності від інтелектуальності групи) ЗА війну з Україною і приєднання Криму. Близько третини - за завоювання всієї України. Знайомий з Пітера, з яким познайомились в іноземній поїздці і іноді переписуємося, видав таке: "так я ж розумію що коли ми війська не введемо, то вас Європа загарбає". Це не алкаш, який днями квасить, і в житті не виїжджав з свого Ніжнєвартовска. Це людина, яка буває за кордоном мінімум разів 5 на рік, і має змогу бачити, що ніякі ГМО-геї з "Брюссельского обкому" не гвалтують російськомовних на вулицях Європи...

          510.03.14, 17:43Відповідь на 4 від Гість: R0mmel

          Згідний повністю ! Тут підтвердження і не тільки : http://ipvnews.org/

            610.03.14, 18:15Відповідь на 2 від претендент

            Не думаю. Співвідношення думаючих і вірячих владі там, здається, дуже велике.Згоден!
            Антиукраїнська пропаганда "там" велася всі попередні 22 роки з інтенсівністю від 96 до 144 повідомлень на кожному радіоканалі, з кожної телестудії. Це мої власні підрахунки, бо доводилось доволі часто бувати в Росії, по 4 - 6 разів на рік (від тижня до 3 місяців), і я знайшов собі "розвагу" - рахувати іхні брехливі та дебільні випади проти України.
            Ця антиукраїнська "братська" фігня ллється по всіх каналах, по всіх хвилях ЦІЛОДОБОВО

              Гість: R0mmel

              710.03.14, 18:32Відповідь на 5 від Yuryar

              я цей сайт знаю давно, "глас вопіющого" в совковому болоті. Вони зараз заблоковані в Росії для перегляду

                810.03.14, 19:20Відповідь на 1 від taras021

                барани. Скоро простий народ встане і змете нахрен тих баранів ,що при владі в росії! Бруківка на червоній площі теж класна і її багато!ні...не стане народ....там нема народу, 85% сіра маса

                  910.03.14, 19:21

                  В їх стилі. А ссиль не відкривається.

                    1010.03.14, 23:03Відповідь на 9 від Танк_

                    Перевірив. Відкривається...Спробуй іншим браузером...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна