Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

С праздником Воздвижения Честного Животворящего Креста Господня!

3561375__1_ (300x430, 66Kb)

 

 


Цель этого праздника состоит в том, чтобы пригласить всех верующих воздать поклонение Животворящему и Честному кресту, на котором когда-то наш Спаситель понес величайшие муки и страдания ради спасения всего человечества. В православных церквях в день Воздвижения Честного и Животворящего Креста Господня соединяется благородное и благоговейное воспоминание о Кресте, воссоединяются в одной вере те, кто почитает нашего Спасителя.

 

3561375_vozdvijenie_kresta_gospodnya_otkritka (300x400, 17Kb)

 

Память об Иисусе не стереть,
Не позволим ей исчезнуть, умереть.
Помним, как Животворящий крест искали,
Хоть, где его зарыли и не знали.

Животворящий крест целебной силой наделён,
И ни один же человек им уже спасён.
Всех с Воздвиженьем Креста Господня поздравляем,
Быть честным, мирным, праведным желаем.

7

Коментарі

127.09.12, 10:13

    анонім

    227.09.12, 10:18

    И как его искали?

      327.09.12, 10:44

        Гість: Bar_sik

        427.09.12, 11:24

          527.09.12, 11:45

          Мені чомусь кажеться, нехай мене Бог прощає, якщо я не права, та не хресту поклоніння, а пам'яті розп'яття. А то виходить, що поклоняємося хресту за те, що на ньому висів Ісус? Якось, брр... Я, наприклад, якщо б в мене була б така можливість доторкнутися до хреста, на якому був розп'ятий Ісус, я б просто відчувала б не поклоніння хресту, я б пройнялася б його енергетикою доброти, співчуття. Хоча, з чистою совістю можу відповісти, що мені його жаль, не тільки за те, на що він пішов на це за ради людей, а й за те, в що перетворили його віру. Якщо б я була Ісусом і зараз подивилася на те що роблять Патріархи, Папи, ну і всі ті хто прикривається його іменем і робить зовсім не те, чого їх вчив Ісус, в мене б була б така не стерпна біль в душі. Я мабуть впала б на коліна перед Богом і сказала:

            627.09.12, 11:53

            Я мабуть впала б на коліна перед Богом і сказала:
            - Прости мене Бог, я повинен був подумати, що моє вчення і мою віру в тебе повернуть проти тебе. Що люди бачачи в що перетворилась віра в тебе відійдуть від неї, бо побачать брехню в церкві. Бог прости мене, я мав подумати про це. Вони використали мене, прикрилися моїм іменем і роблять гріх і так далі, і в тому ж дусі.
            Прости мене Бог, за те що я приставила себе Ісусом, я не мала на це права, та чесно скажу, мені теж боляче, просто душа болить, за те в що перетворилася віра в Ісуса. Я просто відчуваю цю біль. Мені дуже жаль Ісуса...

              728.09.12, 09:02Відповідь на 6 від ТНЕ*

              Ісус був розіп`ятий не лише за Патріярхів і Пап, а за всіх, з нами включно, тож треба кожному починати з себе самого.

                828.09.12, 09:19Відповідь на 7 від jktu__

                я почала, а Ви?

                  928.09.12, 09:24Відповідь на 8 від ТНЕ*

                  щодня починаю

                    1028.09.12, 13:10