хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Ти не хочеш чекати

В  цьому  світі  так  пусто  без  тебе. Де  ти  кохана?  Де  твої  квіти? Лише  шепіт,  лише  подих, Кохана  моя. Я  не  можу  без  тебе!  Де  твої  очі? Де  щастя  очей  та  блискавки  ночі? Де  твої  груди? Щастя  моє. Твої  обійми  -  музика  вічна. Не  роздягайся  -  ти  є  щастя! Будь  собою  навіки! Богинею  будь!

Ти  не  хочеш,  не  можеш  чекати,  ти  вважаєш  -  тобою  опановує  час,  ти  вважаєш  у  тебе  не  має  часу...  Ми  маємо  стільки  помилок  в  житті.  Най  нас  зачекають  ті,  хто  знає  більш  ніж  ми.  
Ти  можеш  зрозуміти  це  життя?  Все  це,  що  є  навколо  тебе?  Всі  ці  дерева,  всі  квіти?  Ти  розумієш  про  що  вони  сповідають?
Кохання!  Що  може  бути  кращє?  Чому  ти  бачиш  чорні  мітки  на  тлі  Землі.  Викинь  їх  зі  свого  взору!  Побач  світло,  пробач  світло  яке  пробуджує  тебе  від  мряки  від  повсякдення...
Життя  не  є  смугастим,  ми  самі  затямили,  що  життя  мов  смуги...  Нас  цьому  вчили.  Вчили  ті,  хто  нічого  не  розуміють.  Озирнись,  кожен  крок  веде  тебе  до  розтямлення.  Чому  ти  це  не  розумієш?  Відкрий  очі!  Щастя  б'ється  в  кожному  з  нас,  та  хто  це  розуміє,  хто  це  знає?  Один  крок...  до  здійснення  бажання...  Один  крок...
Бажання  конценрується,  хто  він,  хто  той,  котрий  здійснює  бажання  та  вирує  ним  в  забуття?  Яка  різниця?  Чи  не  так?  Так,  Так!  Люба,  Кохана!
Ти  щє  не  розумієш,  що  в  пасці.  Та  пастка  та  для  нього,  а  не  для  тебе.  Коли  ти  отямишся,  він  буде  неспроможний  покинути  тебе...  Тебе  чекає  щастя  на  все  життя,  якого  в  нас  достатньо,  щоб  домовитись....  Щасти  тобі  люба!
13

Останні статті

Коментарі

127.05.11, 20:58

Я тоже написала, но на скорую руку.Божественно !

    Гість: Skeptiker

    228.05.11, 12:20

      328.05.11, 12:23Відповідь на 2 від Гість: Skeptiker

      Благодарен Вам!

        431.05.11, 12:35

        Я в ауте, в шоке. Нет слов на возражения, потому что они не нужны! Потрясно!!!

          Гість: verchelli

          514.06.11, 21:25

            Гість: AnnaApart

            614.06.11, 21:26

            такий собі абсолют

              714.06.11, 22:06

                814.06.11, 22:24

                  915.06.11, 00:16

                    1015.06.11, 03:24

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна