А ти хмари читати вмієш?...
Що за хмарою тою?...Знаєш?
Там, скоріше за все, руїна
Дня сьогоднішнього в прийдешнє.
Там повільно здіймається в обрій
Дим стихії пожарищ ярих.
І ярь сонця на схід чи на захід
Проливає зорю червону
По всьому широкому полю,
Яке парує туманом
Від щойно пролитої крові
Рукою рашиста злою...
Не сховатись в окопі у полі
Від тої зорі, що захмарна
День ретельно ховає за ранок
Та в холодний у сутінках вечір.
...У сучасності не вгадаєш,
Коли візія явить явне
Чи прикличе мару з уяви.
То ж, питаєш себе самого
<<...А ти хмари читати вмієш?...
Що за хмарою тою?...Знаєш?...>>.
...Там, напевне, лазурний берег,
Небо синє, пляж та сонце.
Там кохання!
Безглузддя!
Скоріше за все, ти мариш.
******Ярь - тут: весна
Візія - привид
Коментарі
Vivyenn
120.05.26, 19:14
Читай не читай, усе мiнливо.
angtj
220.05.26, 22:09Відповідь на 1 від Vivyenn
Не знаю...Мені чомусь мріється, коли зирю на хмари