хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

прА ватнікАв

Як не странно, прі всьом разнообілії подвидов руських фб-ватніков, найбільше їх чомусь усіх бісить абсолютно лояльна і невинна фраза "Скоро вам всім піздєц!"... Мабуть, шось чувствують... - Аааа-а-а-а - скоро вам всім піздец!!!!... (Уходіт, подняв руки, які отображаються в тіні пещерного пламєні)... - Да, піздєц, - підтверджує далеке ехо....


https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga/posts/803408689703822

11

Коментарі

110.08.14, 20:29

Ватникам пи.....ц

    210.08.14, 20:33

    точно,им всем скоро пи.......ц

      Гість: НахВаня

      310.08.14, 20:36

      Така красіва дівчина і так матюкаєцця.Ніззя!!! А то шо ватнікам гаплик ,так це і до бабки Параски не ходити не трєба!

        410.08.14, 21:13Відповідь на 2 від снайпер1

        точно,им всем скоро пи.......цRU. - А у нас в квартире газ, а у вас?
        UA. - А у нас есть что пожрать!
        RU. - Бл..ть!

          510.08.14, 21:13Відповідь на 3 від Гість: НахВаня

          Така красіва дівчина і так матюкаєцця.Ніззя!!! А то шо ватнікам гаплик ,так це і до бабки Параски не ходити не трєба!до бабки Параски не ходити не трєба

            Гість: НахВаня

            610.08.14, 21:17Відповідь на 5 від Tatosha

            Така красіва дівчина і так матюкаєцця.Ніззя!!! А то шо ватнікам гаплик ,так це і до бабки Параски не ходити не трєба!до бабки Параски не ходити не трєбаТю,ну попутав.Ну и шо.Я тоже магу ашибацца.Я ж не ватнік.Ані не ашибаюцца(Так гаваріл іх стерх(тьфу ти уже сам заматюкався))

              710.08.14, 21:19Відповідь на 6 від Гість: НахВаня

              Така красіва дівчина і так матюкаєцця.Ніззя!!! А то шо ватнікам гаплик ,так це і до бабки Параски не ходити не трєба!до бабки Параски не ходити не трєбаТю,ну попутав.Ну и шо.Я тоже магу ашибацца.Я ж не ватнік.Ані не ашибаюцца(Так гаваріл іх стерх(тьфу ти уже сам заматюкався))

                Гість: НахВаня

                810.08.14, 21:21Відповідь на 7 від Tatosha

                Така красіва дівчина і так матюкаєцця.Ніззя!!! А то шо ватнікам гаплик ,так це і до бабки Параски не ходити не трєба!до бабки Параски не ходити не трєбаТю,ну попутав.Ну и шо.Я тоже магу ашибацца.Я ж не ватнік.Ані не ашибаюцца(Так гаваріл іх стерх(тьфу ти уже сам заматюкався))

                  Гість: НахВаня

                  910.08.14, 21:22Відповідь на 7 від Tatosha

                  Така красіва дівчина і так матюкаєцця.Ніззя!!! А то шо ватнікам гаплик ,так це і до бабки Параски не ходити не трєба!до бабки Параски не ходити не трєбаТю,ну попутав.Ну и шо.Я тоже магу ашибацца.Я ж не ватнік.Ані не ашибаюцца(Так гаваріл іх стерх(тьфу ти уже сам заматюкався))Це шо пріглашеніе на каву?

                    1010.08.14, 21:27Відповідь на 9 від Гість: НахВаня

                    Така красіва дівчина і так матюкаєцця.Ніззя!!! А то шо ватнікам гаплик ,так це і до бабки Параски не ходити не трєба!до бабки Параски не ходити не трєбаТю,ну попутав.Ну и шо.Я тоже магу ашибацца.Я ж не ватнік.Ані не ашибаюцца(Так гаваріл іх стерх(тьфу ти уже сам заматюкався))Це шо пріглашеніе на каву? виртуально...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна