хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Образование

Когда ищешь новую работу, понимаешь насколько твое образование бесполезно.
П.С
Не ходите в инфиз.
4

Коментарі

Гість: braziljanka

114.08.12, 19:53

что такое инфиз?

    214.08.12, 19:56

    Образование далеко не только для поисков работы нужно. Если не просто протирать штаны 5 лет, а именно ПОЛУЧАТЬ ОБРАЗОВАНИЕ, то через 5 лет мозги умеют гораздо шире думать.

      анонім

      314.08.12, 20:28Відповідь на 2 від е н г

      Ну-ну... Після інтернату я знав більше, ніж викладачі мого універу. Математик просив мене розповісти методи, яких він не знав. Викладач ТАУ вважав мене дебілом і не міг повірити, що я не списував, а насправді усно прораховував схеми, які йому доводилось довго спрощувати. Викладачці веб-дизайну я теж розповів багато чого нового...
      Більшість викладачів поступались мені своїми знаннями (а головне - інтелектуальними здібностями), а мене все одно вигнали за академічну заборгованість. Зате тупоголові дівчата, які навіть дослівно записати слова лектора не могли, позакінчували з червоними дипломами.
      Якщо хтось чомусь і навчився завдяки універу, то це були мавп'ячі навички повторення завчених трюків. Така система освіти отупляє.

        анонім

        414.08.12, 20:30Відповідь на 2 від е н г

        PS Мій одногрупник visnyk був одним з небагатьох, хто ВСУПЕРЕЧ універу набув знання під час навчання. Але він - ботан, заучка. Таких мало. Якщо покладаєшся виключно на здібності без наполегливості, то наша система вищої освіти стає безглуздою.

          514.08.12, 21:09Відповідь на 3 від анонім


          хвантазер

            614.08.12, 21:44Відповідь на 1 від Гість: braziljanka

            национальный университет физического воспитания и спорта Украины

              анонім

              714.08.12, 22:13Відповідь на 5 від Поговорим

              Ти про що?

                814.08.12, 22:20Відповідь на 7 від анонім

                Ти про що?не про шо а про кого

                  анонім

                  914.08.12, 22:22Відповідь на 8 від Поговорим

                  Ну, кого ти фантазером назвала я зрозумів. А от чому?

                    1014.08.12, 22:27Відповідь на 9 від анонім

                    Ну, кого ти фантазером назвала я зрозумів. А от чому?Після інтернату я знав більше, ніж викладачі мого універу.
                    Зазвичай людина, рівень знань якої обмежений, не розуміє скільки всього вона не знає.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна