хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Одесская художница Колесникова Ирина

Колесникова Ирина - відома художниця з Одеси, автор яскравих, колоритних картин народилася в 1975 році. У період з 1987 по 1992 майбутня художниця навчалася в Одеській художній школі імені Грекова. Ще під час навчання в школі брала активну участь в різних конкурсах і студентських виставках. У 1993-1998 Продовжила навчання в Одеському педагогічному університеті ім. К.Д.Ушинського (на художньо-графічному факультеті). Починаючи з 2000 року автор активно починає розвивати свою творчу роботу. Зараз твори Ірини Колесникової активно продаються і в Україні і далеко за кордоном. Купити собі в будинок картину Ірини, це значить додати яскраві, сонячні фрагменти в свій інтер'єр. Привнести в будинок частинку південного сонця, соковитого кольору і позитиву.
 Галерея и подробнее об аторе-- джерело




Запах лета Колесникова Ирина


8

Коментарі

120.03.21, 10:10

    220.03.21, 11:51

    нда... и не кубизм...и не Гойя...

      321.03.21, 00:46Відповідь на 2 від Вал-на

      нда... и не кубизм...и не Гойя...конечно Мы всесторонне развиваем общественный вкус )))
      Я всего лишь любитель живописи , не эксперт..но не отказалась бы от первой работы у себя на стенке и ещё мне пейзаж осенний нравится

        421.03.21, 00:46Відповідь на 1 від GalinaKiev

        спасибо за внимание !

          521.03.21, 08:02Відповідь на 3 від K-ATRIN

          нда... и не кубизм...и не Гойя...конечно Мы всесторонне развиваем общественный вкус )))
          Я всего лишь любитель живописи , не эксперт..но не отказалась бы от первой работы у себя на стенке и ещё мне пейзаж осенний нравится
          согласна - выбор должен быть у каждого свой
          И да - помните - мечты сбываются

            621.03.21, 08:17

            Спасибо ,вчера пыталась выставить пост об авторе,-не получилось. Это модернизм,орнаментализм,абстракционизм.У Ирины маленькая внучка тоже рисует.

              Гість: alt-code

              721.03.21, 15:32

                821.03.21, 21:06

                  921.03.21, 22:41

                    1024.03.21, 21:48Відповідь на 6 від Lora-2014

                    Спасибо ,вчера пыталась выставить пост об авторе,-не получилось. Это модернизм,орнаментализм,абстракционизм.У Ирины маленькая внучка тоже рисует.Почему не получилось? Я сейчас отправлю Вам приглашение к нам в сообщество - думаю всё должно получиться! Будем очень рады - присоединяйтесь!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна