Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Співтовариство Астрологія. Місячне Затемнення.

 



Місячне Затемнення сталося сьогодні о 3:56.
Але дію тих вібрацій деякі люди могли відчути ще вчора або навіть позавчора.

Якщо Вас щось почало дратувати в цей період або ставалися різні *пригоди*,    значить то є Вам сигнал на *Увагу* - щось десь пішло не так в житті - треба трошки попрацювати над собою духовно (тобто увійти в гармонію в першу чергу з собою - зі своїм внутрішнім світом, через який ми, як через дзеркало, дивимося на світ зовнішній)

Вібрації затемнення можуть ще впливати на людей впродовж 2-3 днів.. тож будьте пильні!
 stop Контролюйте свої емоції.

Якщо для Вас ця подія пройшла *без шуму й пилу* - можете похвалити себе за те. що все в житті на даному етапі йде Правильно! podmig angel



Хочу також нагадати. що ми ще знаходимося під впливом минулого затемнення Сонця, що відбулося 22.07 (як раз в самий перехід Сонця в Знак Лева), тому астрологи не радять ще до 11 серпня не впроваджувати чогось нового в своєму житті. Краще закінчувати старі проекти,  попрацювати над  очищенням не тільки в оселі та організмі , але й в Душі podmig angel





Користуючися нагодою сповіщаю, що я створила нове товариство Астрологія, куди Вас всіх і запрошую!

Тут можна писати гороскопи - справжні й гумористичні.
Анекдоти та притчі на цю тему.

Все про зірки та різні космічні об*екти.

 Ласкаво Прошу:

http://blog.i.ua/community/1774/




8

Коментарі

16.08.09, 08:19

завжди відчуваю... а сьогодні "пік" десь був приблизно о цій годині- аж серце розболілось.

    26.08.09, 08:20

      36.08.09, 08:26Відповідь на 1 від натурал

      завжди відчуваю... а сьогодні "пік" десь був приблизно о цій годині- аж серце розболілось.відкрий своє сердце.... впусти любов і світло.. бо воно без любові не може жити!!.. тому й болить.. Прости і відпусти все, що було в житті і пробач всім , хто тобі щось зробив..також прости і себе, за все, що було зроблено проти себе (мається на увазі ті ж самі негативні емоції. що ми допускаємо - вони в першу чергу б*ють по нас) Попрацюй в цьому напрямку - сьогодні , як кажуть, сам Бог велів очищатися ..тож почни з духовного очищення і твоє серце буде тобі дуже вдячне

        46.08.09, 08:27Відповідь на 2 від Та-та

          56.08.09, 09:44

          А я чувствую полнолуние обратила внимание на это

            66.08.09, 16:37

              Гість: PR3D4T0R

              76.08.09, 19:09

              Слава Богу, нічого поганого не відчував.
              Але, здається, у житті багато що ще потрібно налагодити.

                86.08.09, 19:12

                Тада понятно чего вчера с шести вечера мне так погансько былО

                  Гість: Milena523

                  96.08.09, 21:51

                    106.08.09, 22:35

                    Я,дуже чутлива,в1дчуваю все

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна