хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Тартак + Нічлава "не кажучи нікому"

http://video.oboz.ua/movie.php?dmE9MyZpZD03ODAzJnZ0PTA=
Ось дійсно гарна пісня! Головне, що на часі. Побільше б таких виконавців.

87%, 33 голоси

13%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
12

Коментарі

122.10.07, 13:42

интересная композиция!

    222.10.07, 14:42

    Молодці! Дуже класно, що ця тема сучасно інтерпритується.

      322.10.07, 15:21

      Слава НАЦІЇ!

        Гість: The_Nameless

        44.11.07, 15:29Відповідь на 3 від BMW M5

        Смерть ворогам!

          Гість: The_Nameless

          54.11.07, 15:37

          Хоча я до Тартака ставилась достатньо нейтрально, та ця пісня дещо вразила мене..
          Побільше б такого матеріалу... Це було б вельми корисно, особливо в патріотично-ідеалогістичних, і в девелоп. цілях)

            Гість: Fimbulvetr

            622.11.07, 16:34

            хлопці зробили набагато більше, ніж політикани своїми порожніми балачками про державне визнання УПА!!! Слава героям УПА!!!

              Гість: El Ultimo

              72.12.07, 21:29

              http://blog.i.ua/user/7292/ Музичний відеокліп, зроблений до 65-річниці УПА, на пісню групи "Тартак" і Андрія Підлужного (Нічлава). Режисер - Тарас Химич.

              Зйомки відбувалися в напівзруйнованому Загорівському монастирі на Волині. На цьому місці, 8-11-го вересня 1943-го року, чота УПА під проводом Берези мала великий бій з німецькими окупантами та їхніми польськими прислужниками. Внаслідок бою близько тисячі нападників було вбито і поранено, українців загинуло близько тридцяти. Після того, як монастир було закидано бомбами з літаків та запалено, частина упівців з боєм вирвалася з оточення. Для того, щоб зйомки були максимально чесними та реалістичними, на роль українських вояків було запрошено не професійних акторів, а старших пластунів.

                анонім

                829.08.08, 23:57

                песня просто сеперрр