хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

выпорим вас и отправим делать уроки))))

http://www.youtube.com/watch?v=SKnB7gQgLxY&feature=player_embedded

1

Коментарі

Гість: DezaDen

17.06.11, 20:05

    27.06.11, 20:07

    Это типа "я такой крутой, что сам боюсь. Как бы не обосраться..."
    Мальчик. Утри сопли. Хватит гонять в суходрочке. Ежели Бог не дал ума - приезжай.Нам удобрение нужно

      37.06.11, 20:11

      идиотос обыкновениус - присущ любому народу.

        Гість: Сергій +

        47.06.11, 20:25

        Що сам думаєш, щодо звернення (я так розумію росіянена) і ситуації з ветеранами вцілому?

          57.06.11, 20:28Відповідь на 4 від Гість: Сергій +

          Що сам думаєш, щодо звернення (я так розумію росіянена) і ситуації з ветеранами вцілому?прошлое уважать надо и строить будущее

            69.06.11, 11:16Відповідь на 5 від Тобі цікаво

            Що сам думаєш, щодо звернення (я так розумію росіянена) і ситуації з ветеранами вцілому?прошлое уважать надо и строить будущееНу ти і ДАУН зі своїм "прошлое уважать надо и строить будущее"тебе мало ремінцем виховували....

              79.06.11, 11:27Відповідь на 6 від StasSV

              Що сам думаєш, щодо звернення (я так розумію росіянена) і ситуації з ветеранами вцілому?прошлое уважать надо и строить будущееНу ти і ДАУН зі своїм "прошлое уважать надо и строить будущее"тебе мало ремінцем виховували....своего папу оскорбляй.

                89.06.11, 11:51Відповідь на 7 від Тобі цікаво

                Що сам думаєш, щодо звернення (я так розумію росіянена) і ситуації з ветеранами вцілому?прошлое уважать надо и строить будущееНу ти і ДАУН зі своїм "прошлое уважать надо и строить будущее"тебе мало ремінцем виховували....своего папу оскорбляй.Похвально що тебе виховали вихованим...,тому займись проблемами Московії ,якщо ти патріот,але куди там- в вас навіть слова націоналіст маловживане,тому ,зазомбованим советской історією залишилось гордитися терором НКВД,перемогою,1/6 суші,імперією...-підконтрольною Ізраїлю.

                  99.06.11, 11:55Відповідь на 8 від StasSV

                  Що сам думаєш, щодо звернення (я так розумію росіянена) і ситуації з ветеранами вцілому?прошлое уважать надо и строить будущееНу ти і ДАУН зі своїм "прошлое уважать надо и строить будущее"тебе мало ремінцем виховували....своего папу оскорбляй.Похвально що тебе виховали вихованим...,тому займись проблемами Московії ,якщо ти патріот,але куди там- в вас навіть слова націоналіст маловживане,тому ,зазомбованим советской історією залишилось гордитися терором НКВД,перемогою,1/6 суші,імперією...-підконтрольною Ізраїлю.как по мне важно что сейчас делать а потом уже на сытый желудок говорить всей страной с открытыми архивами о истории и прочем кому интересно.

                    109.06.11, 14:00

                    Що не розумієш жидам вигідно нас лобами вдарити, а самі в цей час ділом займаються (деребанять Україну й Росію)Їх принцип: Розділяй і володарюй, -Чим гірше тим краще.Дивись:Достоєвський про жидів,Пословицы Даля о жидах....Ось де загроза ,а не Укр. націоналізм.Ще так далі піде то за слово "жид"в тюрму садити будуть. Думай,аналізуй Й не піддавайся на провокації-зброю жидів Ок?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна