хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Лопнула ресора. Що робити.

Є ряд легкових автомобілів які мають ресори. це зокрема і любимий мною москвич. буває так що в самий непотрібний момент (серед траси, де в окружних селах навіть слова автомагазин незнають) ламається ресора. мій знайомий знайшов оригінальний вихід із ситуації. дотягнувши до ближнього хутора своєю волгою він роздобув брус (називайте як хочте) і привязав його до зломаної ресори. таким чином благополучно дістався домівки.
2

Коментарі

Гість: SHERSHEN

130.06.09, 11:51

Жесть,хотя правильно,з любої ситуації можна вийти))

    230.06.09, 11:54Відповідь на 1 від Гість: SHERSHEN

    такі да.

      330.06.09, 11:54

      самое правильное в таких случаях - не покупать москвич
      п.с.: хотя вобще-то есть знакомые мазохисты - на пирожке ездят (причем иногда действительно ездят)

        430.06.09, 11:58

        суперклей поможет..........

          530.06.09, 12:00Відповідь на 3 від ПолосатыйZмей

          несогласен. москвич це не мазохизм. беручи до уваги витривалість двигуна цього авто, вантажопідйомність це таки гарна машина. як би там не було, а на своєму москвичі 81 року я витискав все що можна. для ньгго це було на рівні стрілка по другому кругу. (180 км/ч)
          а ще москвич має унікальну підвіску якій позаздрять всі іномарки на бездоріжжі.

            630.06.09, 12:01Відповідь на 4 від Андрёй

            і трамадол

              730.06.09, 12:01Відповідь на 5 від gam-ua

                830.06.09, 12:02Відповідь на 7 від N 47-ий

                таки да.

                  930.06.09, 12:03Відповідь на 5 від gam-ua

                  несогласен. москвич це не мазохизм. беручи до уваги витривалість двигуна цього авто, вантажопідйомність це таки гарна машина. як би там не було, а на своєму москвичі 81 року я витискав все що можна. для ньгго це було на рівні стрілка по другому кругу. (180 км/ч)
                  а ще москвич має унікальну підвіску якій позаздрять всі іномарки на бездоріжжі.

                  ты опасный......подумай о семье, нельзя так рисковать

                    1030.06.09, 12:07Відповідь на 9 від Андрёй

                    та чьо там сімя. клапана цьокотять. оце опасно. і поторна шестерня шелестить. главно шоб коробку передач не розірвало. вона на москвича не розрахована на 6000 обертів. для неї гуд до 4000.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна