хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Калина червона, 2.

 КАЛИНА ЧЕРВОНА . 2.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

оооооооооооооооооооооооооооо

               / продовження /......

2.

Їх країна процвiтає .

Кожен там можливicть має :

I навчатись, i творити ;

Вiльно працювати й жити !

9

Коментарі

Гість: JоkondaL

19.07.10, 22:50

Гарно
Видно, що вже політичний зміст, мітка "нашому президенту" підказала, що я не помилилась...

    29.07.10, 22:57Відповідь на 1 від Гість: JоkondaL

    Гарно
    Видно, що вже політичний зміст, мітка "нашому президенту" підказала, що я не помилилась...
    Да! У нашого Президента сьогоднi --День народження!
    Тож менi захотiлось подарувати йому нашу мрiю--мiрю нашого народу! Сподiваюсь,що здiйсниться !

      310.07.10, 01:02

      я теж чомусь згадала про наших "керiвникiв", щоб до їх вух дiйшло спасибі за стільки добрих слів про жінку

        410.07.10, 11:26

          510.07.10, 23:30Відповідь на 3 від Nila@

          я теж чомусь згадала про наших "керiвникiв", щоб до їх вух дiйшло спасибі за стільки добрих слів про жінку Ото ж я теж вирiшила виказати свої побажання нашому Президенту! Та сподiваюсь,що вiн виконає обов"язково свої обiцянки!!! Та розумiю,що для цього треба певний час. Наша країна обов"язково ще буде могутньою державою! Я так вiдчуваю!

            610.07.10, 23:30Відповідь на 4 від календарник

              710.07.10, 23:34Відповідь на 5 від Ариаднынити

              я теж чомусь згадала про наших "керiвникiв", щоб до їх вух дiйшло спасибі за стільки добрих слів про жінку Ото ж я теж вирiшила виказати свої побажання нашому Президенту! Та сподiваюсь,що вiн виконає обов"язково свої обiцянки!!! Та розумiю,що для цього треба певний час. Наша країна обов"язково ще буде могутньою державою! Я так вiдчуваю! так, обов'язково буде , пiдтримую

                Гість: aleksandr58

                811.07.10, 11:37

                Эльбис извини, что поздно! Ты фантазёрка! И это хорошо! Такого в жизни ( реальной) быть не может!
                Иначе мы придём, что называется облом. Благодаря двум мировозданьям соревнования меж ними мы вот пришли к развитию и прогрессии, и обогнали всех и всё. Теперь нас тормозят... мол не спишите куда Вы лезете остепенитесь! Вот тут и надо искать причину!

                  911.07.10, 23:12Відповідь на 8 від Гість: aleksandr58

                  Эльбис извини, что поздно! Ты фантазёрка! И это хорошо! Такого в жизни ( реальной) быть не может!
                  Иначе мы придём, что называется облом. Благодаря двум мировозданьям соревнования меж ними мы вот пришли к развитию и прогрессии, и обогнали всех и всё. Теперь нас тормозят... мол не спишите куда Вы лезете остепенитесь! Вот тут и надо искать причину!
                  По-прежнему твориш,Саша ! Молодчина!!!