хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Новеньке наснилось

Цього разу уві сні я пішов зі своєї роботи, щоб зайнятись чимось іншим.
Перше що спало на думку - завод по переробці сміття та токсичного бруду.
В банку мені відразу дали кредит, якого мені вистачило на закупівлю одного з закинутих заводів, що майже за всіма параметрами задовільняв вимогам моєї задумки.
Одного зі старих знайомих, якого запам'ятав через його майстерність у фотографуванні, покликав до себе, щоб допоміг мені зібрати штат працівників, а сам займався поточними питаннями - де що потрібно інсталлювати, де буде їдальня, хто прибиратиметься, як налаштувати телефонний зв'язок, звідки брати замовлення (й відповідно гроші), і що врешті робити із самим брудом та сміттям, якого, як з'ясувалось ми могли отримати навіть більше, ніж я міг собі уявити у найрожевіших мріях...

Цікаво було відчути себе найголовнішим та найвідповідальнішим за все-все-все... Головне, що я зрозумів - ані на мить не можна дозволити собі бути безпорадним. Це як землетрус... вірдазу руйнує все навколо, стосунки із робітниками, із друзями, із партнерами... Відновити вже неможливо. Все тримається на твоїй впевненості, на твоєму слові. Твоя гарантія має бути непорушною як скеля... інакше краще просто не розпочинати.

Мій сон закінчився на тому, що я подався до бібліотеки, за літературою стосовно того, які шляхи утилізації найефективніші в наш час, та як краще займатись моїм новим бізнесом. Впевнений, якби не прокинувся - я б міг працювати там аж до самої старості (-;
Дякую за навчання. Це було дуже цікаво.
10

Останні статті

Коментарі

122.09.08, 15:28

+

    222.09.08, 15:35Відповідь на 1 від Маниа4ег

    Ха-ха! Ти собі навіть не уявляєш, що це таке, відчути на собі відповідальність за декілька сотен людей. Плюс цей клятий кредит...
    І при цьому ані на мить не можна продемонструвати свою розгубленість через те, що я ніколи в житті навіть не цікавився тим, як працює вся ця система із захороненням відходів виробництва

    Але сподобалось (-; Давненько уві сні не було таких гострих відчуттів

      Гість: Роман_тик

      323.09.08, 23:22

      Меня возьмёш на работу?

        424.09.08, 09:51Відповідь на 3 від Гість: Роман_тик

        із задоволенням

          510.10.08, 10:02

          Щойно прочитала вголос твій сон Ані Осадко. Дивуємось... які ж оце сни можуть наснитися людині...Взагалі-то, хороша ідея - створити такий завод, подумай, станеш мільйонером! А якщо розмірковувати про значення сну, то гадаю, тобі треба розібратися в собі, навести лад у власній голові й утилізувати сміття, що там накопичилось, так би мовити, повернути всі свої знання, почуття, вчинки, на благо тебе самого... Тоді ти станеш і багатим, і красівим, і щасливим... От побачиш, у тебе все вийде... Ти будеш щасливим (Цей запис я поставила собі в обране ).

            610.10.08, 16:39Відповідь на 5 від TatianaR

            Хі-хі мільйонером.... щасливим, багатим...
            саме в тому напрямку зараз і рухаюсь (-;

            Щось у світі таке коїться... начебто всі разом вирішили допомогти мені в цьому