хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Наснилось сьогодні...

Сьогодні у мене був черговий безглуздий сон... Снів, сповнених якимось сенсом я взагалі не пам'ятаю, але такі, що сенсу ніякого не мають, але дуже реалістичні та залишають враження надовго - такі мені постійно бачаться. Ось сьогодні мені якраз такий і наснився (=

9

Останні статті

Коментарі

Гість: Gerlok Mayer

12.07.08, 14:42

Для мене сни як нові фільми цікаві і фантастичні.І я якось проснулась з жалем що сон закінчився і була впевнена що продовження буде, але його так і не було....

    22.07.08, 14:45Відповідь на 1 від Гість: Gerlok Mayer

    ні, я точно знаю, що продовження буде (-:
    я вмію "замовляти" собі сни

      Гість: Gerlok Mayer

      32.07.08, 14:47Відповідь на 2 від Ханік

      навчиш,а?

        42.07.08, 15:02Відповідь на 3 від Гість: Gerlok Mayer

        це легко.
        Пригадую, що мені снилось, і продовження чого бажаю побачити, думкою сам сам себе прошу щоб цієї ночі я подивився продовження...

        Найскладніше в цьому - просто не забути подумати про це перед сном. Зазвичай я засинаю практично відразу, як моя голова торкається подушки

          52.07.08, 15:31

          незабуть написать продолжение

            62.07.08, 15:39Відповідь на 5 від YriiL

            ніколи не забував. свої найцікавіші сни та їх продовження я завжди викладаю в блог

              72.07.08, 15:46

              последствия просмотра наруто и большое желание увидеть такие сны
              в целом - понравилось...... много запомнил и не поленился написать

                82.07.08, 15:56Відповідь на 7 від Маниа4ег

                справа в тому, що останній раз я дивився анімацію досить давно, після цього більше дивився звичайні фільми, навіть не фантастику, звичайні комедії та мелодрами... звідки все це взялось уві сні, та чому саме сьогодні - гадки не маю

                  93.07.08, 09:56

                  ничяго себе сон , прям как полнометражный фильм

                    103.07.08, 10:06Відповідь на 9 від Shiporko

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна