хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Коли нарешті прийде ЛЮБОВ?

Izydy (Isis) Коментар: А ведь действительно... мы можем иногда ощущать, что у нас есть крылья... нам дает их любовь... И ангелы мы или нет... Самое главное не отстаться без сердца.. И пусть иногда оно болит... Но ты ощущаешь, что живешь...
Мне очень понравилась заметка.

ВІдповідь:  Дякую Izidy за гарні слова, твій коментар нагадав мені подію, яка відбулася недавно. Внаслідок цієї події я дещо побачив, про це хочу розповісти.

Коли прийде моя Любов?

Я почув ці слова від знайомої людини - почув їх від неї вже не уперше, але тут,
у мене  всередині щось сказало: стоп!
 
Стоп, не може
такого бути, щоб людина хотіла Любові, просила її у Світу протягом тривалого часу - і не отримала.

 ЦЬОГО ПРОСТО НЕ МОЖЕ БУТИ! (я так відчуваю).

Значить, зрозумів я, тут щось не так.

А що може бути не так? Я спробував побачити: що означає хотіти Любові?, чи можна неправильно хотіти Любові?

Тут я побачив: як пташка просить у Світу Любові. Вона співає - так її Сердечко випромінює Любов, даруючи світу прекрасну музику.  Як квіточка просить у Світу Любові - вона розкривається своїми ніжними пелюстками, вишуканими кольорами та пахощами, та приваблює комашок.

Значить: в очікувані Любові, усе живе, наперед дарує свою Любов, та наповнює світ найпрекраснішим.

Значить, хотіти Любові повинна не голова людини, а її Серце.

Для того, щоб Світ почув Голос нашого Серця, та відізвався на НАШУ ЖАГУ ЛЮБОВІ:

-  НАШЕ СЕРЦЕ МАЄ БУТИ ВІДКРИТИМ

Доки ми живемо так, як нас навчили - не усвідомлюючи свого Серця, ми, як пташка з хворим горлом, або квітка зі стиснутими пелюстками: - тільки мріємо про Любов.

zydy (Isis) Коментар: Золотые слова!!!! Конечно не всегда
мы можем себя отпускать.... Но как бв было хорошо делать это чаще... И
в вдруг в один момент понять, что очень сильно чувствуешь кого-то, что
можешь пожелиться энергией, и действительно ощущаешь, что сам плывешь в
этом потоке (процессе)


Відповідь: Цікаво, бажаючи відповісти на подальші запитання, знову зустрів твій, Izidy, коментар.

Якщо залишитися у рамках наведеного прикладу, то відпустити себе та увійти у процес - те саме, що для квітки розкрити свої пелюстки.
Для людини, це означає - глибоко розкритися.

Уявіть собі, що ви стаєте повністю відкритою людиною. Важко?

Що нам заважає відкритися?:
- відчуття гріховності своєї природи (про це вже говорили),
- відчуття сорому своїх бажань (бажання близькості, любові),
- страх, що над нами відкритими будуть сміятися, та зневажати нас,
- страх, що нас відкритих образять.
Звідки взявся цей страх? - з соціуму. Тут усе побудовано на страху та на агресії. Доки на тобі не виросте тверда шкарлупа - будеш страждати.

Із за сорому та страху ми усі ховаємося за шкарлупою, за моделлю захисної поведінки, та вважаємо, що сховалися, що нас не видно.
Але це не так -  усе видно.

Більш того, чим товще захисна шкарлупа на тілі, тим крепше вона приростає та робить твердим усе наше тіло.
Навколо багато людей з жорсткими тілами, вони є закритими.
Але: вони також мріють про Любов!!!

Що, знову маємо замкнене коло?

Вихід бачу такий - усвідомити. Усвідомити, що:
наша свідомість є штучним соціальним продуктом (відокремивши себе від нього, ми зможемо знайти свою справжню містичну природу).
- наше буденне життя є несправжнім, ми здатні змінити його через встановлення процесуальних стосунків зі Світом та людьми.
- ми можемо змінитися - стати відкритими.

Відкритися не означає розповідати про себе усе.

ВІДКРИТИСЯ ОЗНАЧАЄ - ПРИЙНЯТИ СВОЮ МІСТИЧНУ ПРИРОДУ ТА ВІДКРИТИ ТОНКИЙ ОРГАН БАЧЕННЯ - СВОЄ СЕРЦЕ.

Бажаю вам цього,...rose
11

Коментарі

15.12.09, 14:37

Любов... Дивне почуття. Подекуди може сприяти, а інколи й заважає. Це дуже цікава тема. Як на мене, потребує глибшого розкриття.

    25.12.09, 14:52Відповідь на 1 від N 47-ий

    Кожний пост написаний на енергії запитання. Саме енергія вашого запитання створює процес.

      35.12.09, 15:14

      Мммда, тема для размышления! Повидимому что то зацепило! Но что? Скорей всего то, что не скажешь здесь, для всеобщего обсуждения!
      Спасибо

        Гість: nice_lad

        45.12.09, 15:21

        серце серцем, але любов вже знайдена давно і її не треба шукати. Світ людей створений на пошуці задоволень своїх - це природно. Інша справа те, що цей світ "плоті" так би мовити. Якщо ти в гарній фізичній формі і при нормальному психологічному стані та зовнішності(якщо говорити про любов між статтями) то пряма дорога може і буде, але якщо людина говорить, що нема тої любові і при цьому просто говорить тоді її і не буде нема зусиль і бажання вона сама себе дурить чекаючи яблучка на блюдечку)). Одне діло в естетичній(в відчутті прекрасного хоча б для самої себе) любові, яку люди мало розуміють. Те що людині приємне вже прояв любові. Балачки ведуть тільки до бездіяльності або просто небажання щось змінювати.

          55.12.09, 15:21

          Вы коментами перебираете! ? Зато исправился!

            Гість: Нютик_

            65.12.09, 15:28

            "ми, як пташка з хворим горлом, або квітка зі стиснутими пелюстками: - тільки мріємо про Любов"

              75.12.09, 15:31Відповідь на 5 від MarlenkA

              Дякую, що вказали мені на помилку у ялинці, але я очікую коментарів по суті замітки. Ви її прочитали?

                85.12.09, 15:39Відповідь на 7 від Олег Ларенков

                Дякую, що вказали мені на помилку у ялинці, але я очікую коментарів по суті замітки. Ви її прочитали?нет! Я не нахожу времени для этого! Я блоггер прикалываюсь где только могу! Такая я уж есть!

                  95.12.09, 15:42Відповідь на 8 від MarlenkA

                  Що ж, вимушений приймати вас такою, яка ви є

                    105.12.09, 15:43Відповідь на 3 від NaWau

                    Дякую

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна