хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Женская дружба - как понять подругу

подруги

Недавно подружка спросила меня:

«Что будет, если однажды я предам твоё доверие?»

Я ответила:

«Доверять тебе — это моё решение, а убеждать ли меня в правильности моего решения или нет — это только твой выбор»

Что бы ни говорили злые языки, но женская дружба существует! Есть моменты, когда  только подруга может выслушать и поддержать.

Но почему иногда так сложно понять друг-друга? Почему отношения портятся, и вчерашние лучшие подруги становятся врагами?

Читать статью дальше
4

Коментарі

Гість: О-leg-O

110.07.12, 08:59

Жіноча дружба існує до тієї пори, допоки вона не впирається в мужика! (в основному) А взагалі, її нищить банальна бабська зависть!

    210.07.12, 09:04

    Жіноча дружба існує!

      Гість: Брахманыч

      310.07.12, 09:14

      Злые языки существуют?

        410.07.12, 09:14Відповідь на 3 від Гість: Брахманыч

        А чому б їм не існувати?

          Гість: Брахманыч

          510.07.12, 09:18Відповідь на 4 від Хани Мани

          А чому б їм не існувати?логично

            610.07.12, 09:32Відповідь на 1 від Гість: О-leg-O

            Жіноча дружба існує до тієї пори, допоки вона не впирається в мужика! (в основному) А взагалі, її нищить банальна бабська зависть!ш багато в тебе вперлось?

              Гість: О-leg-O

              710.07.12, 09:35Відповідь на 6 від Tas371

              воно мені треба!! Але , маючи очі, та наблядаючи за вашою женскай дружбай, роблю де-які своі висновки!! Дружба в них!! Видають бажане за дійсне!! Не смішіть мої роги!

                814.07.12, 19:04

                в мене був загадковий випадок.Сусідка появилась, почали спілкуватися,пройшло півроку.Якісь ішли з нею і з дітьми,підїхав мій чоловік на машині,вона каже а давай ми пройдемось,малих посадим в машину.Кажу давай.Чоловік відкрив двері,каже мені сідай, я кажу ні,ну ми ж нею договорились,малі сіли, сідає і сусідка і вони поїхали, а я лишилась на дорозі з каляскою.Оказалось вона передумала, та чогось не сказала про це.Чоловік і сусідка вважають ту ситуацію нормальною,а я з нею перестала спілкуватись.Вона запитала що таке,я пояснила як могла.Вона дивується -для них тут нічого такого.Не ну кинути саму на дорозі то нормально.Думаю що в нас і дружба появитись не встигла,щось мене зупиняло всередині...якийсь барьер інтуїтивний.