хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Роздуплилися...

Президент, мужньо витримавши паузу, все реально обдумавши і зваживши, нарешті дав доручення протягом 10 днів забезпечити узагальнення антикризового плану щодо стабілізації ситуації в банківській сфері. А то до цього часу все якось за святами, виясненнями стосунків з клятою Юлькою, до кризового стану в країні в нього не доходили до цього руки (мізки? а вони в нього є?)) "Суспільство має бути впевненим, що банківське товариство твердо знає, які заходи необхідні на сьогодні, а регулятор тримає руку на пульсі", - сказав Представник Президента у Кабінеті Міністрів України Олександр Шлапак. Ще він додав, що до банків, які продаватимуть валюту за завищеним курсом, НБУ застосує заходи впливу (цікаво - які??).

О.Шлапак повідомив, що наприкінці тижня Нацбанк проведе нараду, на якій будуть визначені банки-порушники, і поінформує про це Президента та громадськість. Такі перевірки триватимуть у подальшому постійно, і раз на місяць НБУ оприлюднюватиме інформацію щодо їх результатів. (А толку з того??)

А ось сіль усього цього роздупління і доручень-шморучень - на брифінгу голова правління "Укрсоцбанку" Борис Тимонькін заявив, що в останній тиждень ситуація в банківській сфері покращилась: "Ми єдині в тому, що ситуація покращилась в останній тиждень. Два тижні стабільного курсу повертають ситуацію до нормального стану. Практично всі ми маємо позитивний результат по депозитах за останній тиждень", - сказав він. Б.Тимонькін наголосив, що банки підтримують необхідність розробки антикризового плану заходів для виходу банківської системи із важкої ситуації, в якій вона опинилася.

Вчіться, малята, як на голому місці знаходити собі поле для піару. Але до Юльки йому все одно ще далеко...

До речі, за повідомленнями в пресі, зараз в Україні близько мільйона офіційних безробітних. А на виборах Ющ обіцяв створити (скількитам?) робочих місць. То де воно? Просто цікаво... Хто ще вірить у добрі наміри Президента?

12

Коментарі

Гість: ceotcndj

118.03.09, 17:06

Фигня...Ничего ОНО не сделает! Один черт грянет!

    218.03.09, 17:13

    ну да, до тЮльки дійсно далеко (врізані президентські повноваження + недоступність до тієї кормушки-бюджету, біля якої годується йуля )

    я бачу добрі наміри Президента.
    до речі, може Президент з Юща "нє очєнь", але фінансист він хороший ..

      318.03.09, 17:30

      А я презика люблю он лулзы доставляет, делает нашы серые будни весеелее и интиреснее.

        418.03.09, 17:32Відповідь на 2 від Зося Квітнева


        ... до речі, може Президент з Юща "нє очєнь", але фінансист він хороший ..
        Я думаю скок бабла спиздеть это ж уметь надо, он внуки пойдут нада их на ноги ставить

          518.03.09, 17:37Відповідь на 4 від GT

          Ви...."думаєте" ? О_о

            619.03.09, 07:42

            вирулив Ющ!

              анонім

              719.03.09, 08:59

              ага, и сразу после заявления Юща гривна снова поехала вниз.

                анонім

                819.03.09, 10:34

                "Практично всі ми маємо позитивний результат по депозитах за останній тиждень"

                Виявляється з депозитами все гуд, ніхто депозити не повертає, людей змушують їх подовжувати... як в анекдоті "ви можете зараз забрати нічого, або ніколи все"

                  920.03.09, 09:05Відповідь на 2 від Зося Квітнева

                  ну да, до тЮльки дійсно далеко (врізані президентські повноваження + недоступність до тієї кормушки-бюджету, біля якої годується йуля )

                  я бачу добрі наміри Президента.
                  до речі, може Президент з Юща "нє очєнь", але фінансист він хороший ..
                  і в чому ж виражаються його хороші антирасистські здібності?

                    1020.03.09, 09:13Відповідь на 6 від PORA

                    вирулив Ющ!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна