Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Диспут (притча)

У храмі дзен міг зупинитися кожний мандрівний чернець, кому вдавалося виграти диспут про буддизм у ченців, що вже жили там. В одному храмі жили разом два брати-ченці. Старший був розумним, а молодший - дурним і кривим на одне око. Одного разу мандрівний чернець попросив притулку. Втомившись за день, старший брат наказав молодшому піти замість себе. "Іди і запропонуй дискутувати мовчки", - попередив він його. Незабаром прибулець повернувся до старшого брата і сказав: - Твій молодший брат - чудова людина. Він виграв диспут. - Розкажи мені, як це сталось, - попросив старший. - Так от, - почав мандрівник, - спершу я підняв один палець, представляючи Будду, Проясненого. Він же підняв два пальці, позначаючи Будду і його навчання. Тоді я підняв три пальці, символізуючи Будду, його навчання і його послідовників, що живуть у гармонії. На це він потряс перед моїм носом стислим кулаком, показуючи, що всі вони походять із усвідомлення. Тому він переміг мене, і я не можу тут більше залишатися. Сказавши так, подорожній пішов. - Де він? - запитав, вбігаючи, молодший брат. - Я зрозумів, що ти переміг його. - Я не переміг, але зараз я йому покажу! - Розкажи-но мені про диспут. - Ледь угледівши мене, він відразу підняв один палець, нахабно натякаючи на те, що в мене лише одне око. Оскільки він людина поважна, то я вирішив бути з ним ввічливим і підняв два пальці, вітаючи його з тим, що в нього є обидва ока. Тоді цей безсоромний негідник підняв три пальці, показуючи, що в нас усього троє очей на двох. Отут я розлютився, показав йому кулак і тільки-но зібрався його побити, як він утік.

 

13

Коментарі

117.06.09, 13:43

Цікава притча, хоч і викликає посмішку . Ось і в інеті ми частенько думаємо, що розуміємо співрозмовника, а насправді він мав наувазі зовсім інше

    217.06.09, 14:27

    ага
    каждому - по его вере.

      317.06.09, 14:52

        417.06.09, 17:26

        Різне ж трапляється.

          517.06.09, 17:38

          подібне часто трапляється

            618.06.09, 08:20

              718.06.09, 19:07

              Дааа)))) От так буває, кажеш щось на твою думку пристойне, а на тебе потім ображаються, та ще й побити хочуть

                Гість: M@ESTRO

                818.06.09, 22:58

                  919.06.09, 22:47Відповідь на 8 від Гість: M@ESTRO

                    101.07.09, 12:28

                    Когда В голове порядок и дураки хорошо смотрятся

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна