хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Львов в 10-ке лучших европейских городов для отпуска

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?lvov_v_10ke_luchshih_evropeyskih_gorodov_dlya_otpuska&objectId=182474&lang=ru&runline
Честно, раньше, с 85, ездил раз в пять лет, и до прошлого года никаких изменений не видел, а вот посетив в прошлом, был ошарашен.... Все делается для туриста, ради туриста , теперь буду каждый год ездить, и всем советую....Фотографии есть тутhttp://photo.i.ua/user/2609367/275015/ , буду дополнять по мере вдохновения...
19

Коментарі

130.01.12, 20:56

    230.01.12, 21:02

    Я очень люблю этот город, писала там дипломную работу..

      330.01.12, 21:34

      Файно,дюже файно.Давно я там не був,прослезився.

        Гість: lyo Dnepr

        430.01.12, 21:35

        Очень хочется надеяться. Был часто во Львове в 90х. Тогда город мне не понравился. Возможно что-то поменялось к лучшему

          анонім

          530.01.12, 21:53

          Уговорив -- при першій нагоді до Львова.

            630.01.12, 22:24

            ... ...так таки так! Змінюється все в кращий бік, але не завжди все роблять якісно... правда, дякувати Богу, хоч щось роблять.В попередні роки до 2002 року все стояло, а дороги...-це просто був танкодром переїжджаючи рейки можна було пропороти дно авто.Львів перлина світової архітектури, але держава не дбає про збереження цього скарбу, не виділяє коштів на реконструкцію та капремонт будинків центральної частини міста.Державі байдуже, не байдуже табачникам, поки вони можуть щось вкрасти чи присвоїти,як вийшов казус при даруванні Янокурвичем Київському історичному музею рукописів Грушевського.Як виявилось вони були викрадені з Львівського облдержархіву та табачником надані Янокурвичу для дарування.Про такі речі можна говорити до безконечності....

              731.01.12, 07:53

                831.01.12, 11:48

                я місто Лева!

                  931.01.12, 19:12Відповідь на 4 від Гість: lyo Dnepr

                  В 2006, еще не нравился....Теперь - каждый год буду ездить....меняется на глазах. Каждый день праздники, да и инфраструктура туризма - не стоит на месте...Экскурсоводу дал тему новых маршрутов экскурсии. Думаю через год посмотреть....Львов и шумерское наследие....

                    1031.01.12, 19:14Відповідь на 6 від заблокований

                    ......так таки так! Змінюється все в кращий бік, але не завжди все роблять якісно... правда, дякувати Богу, хоч щось роблять.В попередні роки до 2002 року все стояло, а дороги...-це просто був танкодром переїжджаючи рейки можна було пропороти дно авто.Львів перлина світової архітектури, але держава не дбає про збереження цього скарбу, не виділяє коштів на реконструкцію та капремонт будинків центральної частини міста.Державі байдуже, не байдуже табачникам, поки вони можуть щось вкрасти чи присвоїти,як вийшов казус при даруванні Янокурвичем Київському історичному музею рукописів Грушевського.Як виявилось вони були викрадені з Львівського облдержархіву та табачником надані Янокурвичу для дарування.Про такі речі можна говорити до безконечності....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна