хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

що за куйня????

Внимание! Посещение этого сайта может нанести вред вашему компьютеру.

Веб-сайт google.com.ua находится в списке веб-сайтов с потенциально опасным содержимым. Даже простое посещение сайта может привести к заражению вашего компьютера. Подробнее...

Назад Все равно посетить
4

Коментарі

анонім

13.11.15, 19:03

    23.11.15, 19:18Відповідь на 1 від анонім

    як цю куйню вбити, звідки вона?

      33.11.15, 19:36Відповідь на 2 від Shnec

      як цю куйню вбити, звідки вона?У мене нормально ВХОДИТЬ і ВИХОДИТЬ!
      У сенсі БРАУЗЕР входить і виходить, і все інше - теж!
      Може це у тебе якась ЗАХИСТНА програма "здуріла" - тіпа Firewoll Comodo, або антивірусник???

        анонім

        43.11.15, 19:50Відповідь на 2 від Shnec

        Ніяк, люди заробляють гроші. Знайдіть хорошого програміста нехай зробіть захист від реклам. Тоді всі рекламні сайти не будуть вам заважати.

          53.11.15, 20:16Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

          як цю куйню вбити, звідки вона?У мене нормально ВХОДИТЬ і ВИХОДИТЬ!
          У сенсі БРАУЗЕР входить і виходить, і все інше - теж!
          Може це у тебе якась ЗАХИСТНА програма "здуріла" - тіпа Firewoll Comodo, або антивірусник???
          в мене нема антивіруса...я раз рік систему міняю, зараз ХР

            63.11.15, 20:17Відповідь на 4 від анонім

            Ніяк, люди заробляють гроші. Знайдіть хорошого програміста нехай зробіть захист від реклам. Тоді всі рекламні сайти не будуть вам заважати.як ця херня заскочила? я її обминув, але складається враження, що при перезагрузці з'явиться

              73.11.15, 20:34Відповідь на 5 від Shnec

              як цю куйню вбити, звідки вона?У мене нормально ВХОДИТЬ і ВИХОДИТЬ!
              У сенсі БРАУЗЕР входить і виходить, і все інше - теж!
              Може це у тебе якась ЗАХИСТНА програма "здуріла" - тіпа Firewoll Comodo, або антивірусник???
              в мене нема антивіруса...я раз рік систему міняю, зараз ХР
              У мене тех ХР, але ще + COMODO + антівірь NOD = тому я вже ДАВНО ЗАБУВ, коли перебивав Вінду!
              Правда, буває, що встановлюєш КРИВУ програму - але тоді просто роблю Вінді ВІДКАТ НАЗАД = і ВСЕ!

                83.11.15, 20:44Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

                як цю куйню вбити, звідки вона?У мене нормально ВХОДИТЬ і ВИХОДИТЬ!
                У сенсі БРАУЗЕР входить і виходить, і все інше - теж!
                Може це у тебе якась ЗАХИСТНА програма "здуріла" - тіпа Firewoll Comodo, або антивірусник???
                в мене нема антивіруса...я раз рік систему міняю, зараз ХР
                У мене тех ХР, але ще + COMODO + антівірь NOD = тому я вже ДАВНО ЗАБУВ, коли перебивав Вінду!
                Правда, буває, що встановлюєш КРИВУ програму - але тоді просто роблю Вінді ВІДКАТ НАЗАД = і ВСЕ!
                я раз в рік якусь куйню підхвачував....з антивірусниками, потім зрозумів, що все то дарма, останній раз якоогось китайця вхопив, народ ржав з мене, той у всі програми заліз і автоматом їх активізірував

                  Гість: lyo Dnepr

                  93.11.15, 20:47Відповідь на 8 від Shnec

                  У меня тоже был страшный китайский вирь Еле откатил систему назад. Шибко злой был. Постоянно мне писал на экране вопросы на китайской мове

                    103.11.15, 21:03Відповідь на 9 від Гість: lyo Dnepr

                    У меня тоже был страшный китайский вирь Еле откатил систему назад. Шибко злой был. Постоянно мне писал на экране вопросы на китайской мовеа всі програми одночасно підгружалися?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна