хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Коментарі

Гість: Dиззззз

121.03.13, 20:37

так віднсне
раніше кожного ранку сусід годував близько 80 котів, а сьогодні порахував - і 10 немає... і нікому з того гірше не стало, може блох буде влітку менше

    221.03.13, 20:54Відповідь на 1 від Гість: Dиззззз

    отак і з народом.....дивись і влітку море не прогріється....не буде кому туди дзюркати
    10 котів могли вже бути наїдені....чи виконувати свої березневі обов*язки....

      321.03.13, 21:45

      Ну чо пристав до бідних "защитників животних"?
      Приют для тваринок побудували? - побудували!
      Грошики получили? - получили!
      Три тваринки спасли? - спасли!
      А що зробилось з іншими тваринками - то ще треба доказать!

        421.03.13, 21:47

        я вот думаю по себе.. одного двух выхаживать животных могу, а если их десятки? и в клетках... и коты которые должны мышей ловить, а они только сидят в клетках.. и страдают.. это уже садизм.. а не общество охраны

          521.03.13, 21:55Відповідь на 4 від Кислица

          я вот думаю по себе.. одного двух выхаживать животных могу, а если их десятки? и в клетках... и коты которые должны мышей ловить, а они только сидят в клетках.. и страдают.. это уже садизм.. а не общество охраныПідтримую. Особливо після того, як побачила пса, виросшого в маленькій квартирі з недорозвиненими задніми лапами, як заєць їх волоче. Ось за що потрібно штрафувати, а то й саджати! Фашизти!

            621.03.13, 22:12Відповідь на 5 від Alter ego*

            я вот думаю по себе.. одного двух выхаживать животных могу, а если их десятки? и в клетках... и коты которые должны мышей ловить, а они только сидят в клетках.. и страдают.. это уже садизм.. а не общество охраныПідтримую. Особливо після того, як побачила пса, виросшого в маленькій квартирі з недорозвиненими задніми лапами, як заєць їх волоче. Ось за що потрібно штрафувати, а то й саджати! Фашизти!

              721.03.13, 22:16Відповідь на 6 від Кислица

              А коли бачу покусаних скаженими бродячими чи бойовими собаками ЛЮДЕЙ, а особливо ДІТЕЙ - готова кинути тих собачнегів до псів в клітку!!!

                821.03.13, 22:33Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

                вони і не ховають те,що приспали...це є гуманність....так скоро і влада приспить спершу пенсіонерів....потім....

                  Гість: Dиззззз

                  921.03.13, 23:11Відповідь на 2 від Shnec

                  встромляю в море кип"ятильник

                    1022.03.13, 00:14Відповідь на 7 від Alter ego*

                    А коли бачу покусаних скаженими бродячими чи бойовими собаками ЛЮДЕЙ, а особливо ДІТЕЙ - готова кинути тих собачнегів до псів в клітку!!!СлучАй з моїм 55-річним сусідом: копошиться собі на ділянці - кінський навоз привезли, розкидає ВИЛАМИ по грядках... Тут від сусіда-злобного собачника перемахує через шиферний 1,8-метровий паркан здоровенна 2-річна німецька вівчарка - і летить прямо на него, цілючись у горло!
                    Едине, що він встиг зробити - ПІДНЯТИ ВИЛА ВВЕРХ, захищаючись від пса! Той САМ напоровся на вістря, але ще встиг завалити мужика і навіть покусати його!
                    *** Так той собачник ще й здуру в суд подав!
                    Але суд по "зустрічному іску" постановив виплатити збитки сусіда...- хоч раз чую щось толкове про суддів!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна