хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Пам'яті, товариша мого, Ігоря КРИВЧУНА!

         Це фото із книги за редакцією М.М.Сови "Місто над Сулою", мабуть чи не останнє у житті Ігоря. Він був ЛЮДИНОЮ! І це багато значить! Скупі слова, із тої ж таки книги - не відтворять того багатогранного життя нашого сучасника, ту повноту думки і грані творчості - Ігор Олександрович Кривчун народився в 1961 році в Червонозаводському. Музикою займається з 1972 року. Працював у кількох філармоніях Російської Федерації, в гурті "Фестиваль" Ігоря Саруханова, "Фристайл", а також у звукозаписних аудіостудіях "Мелодія", "Рекордс 1". Він учасник культурного обслуговування будівників БАМу, молодіжного фестивалю в м. Москві (1985 р.), міжнародного рок-фестивалю 1990 р. в м. Сопот (Польща). Нагороджений урядовими відзнаками. Нині займається власною творчістю  Нині він уже не займається нею - творчістю. Нині творчість говорить, волає тими звуками музики і рядками поезій. Він був гарним товаришем і Людиною! Сумно......

ПОЖЕЛАНЬЕ

Алине Борзенко

Слова і музика І. Кривчуна

 

Не надо верить в то, что не сбывается,

И уповать на милости Богов.

Не надо лгать себе, что полагается

За ложь и подлость верная любовь.

 

Не стоит слепо верить в оправдание,

Что сможет всё былое превозмочь :

Оно, быть может, будет и желанное,

На самом деле будет сердцу жёлчь.

 

Та жёлчь сладка сначала, но не далее.

Самообман, пока не видит глаз.

Да, трудно знать то самое печальное :

Кто предал раз, тот предаст много раз !

13

Коментарі

Гість: Amicus

121.10.08, 16:08

    221.10.08, 16:41

    поки жива пам`ять - жива людина...

    про нього вперше чую...
    " Слова і музика І. Кривчуна " записи є?

    змістовна поєзія

      321.10.08, 17:44Відповідь на 2 від не гость

      Ви праві, що "поки жива пам`ять - жива людина..." Ігор прожив цікаве життя, та було в ньому всього... Звичайно зосталися і записи і поезії, та на жаль мало, проте друзі зберігають те, що є і мають наміри відзняти відеофільм про митця.
      Ігор був надто талановитим, щоб бути "востребованным" за життя, що ж можливо він буде ним після смерті! ... Жадібність, заздрість, - ось, що не любив він найбільше і що найбільше його переслідувало від людей. Людська жадібність і заздрість, а ще, як мені здається він заморився... боротися із цим. Скільки було намірів і планів - незлічити. Якісь він реалізував, та багато - ні.Він був "зацькований " геній! Як йому хотілося, останній час, працювати в професійній студії! З'явилася можливість.. я поїхав до нього, та дарма... Його нестало...

        Гість: puritanka

        421.10.08, 17:52

        за твоего друга
        талантливые стихи

          521.10.08, 18:03Відповідь на 4 від Гість: puritanka

            621.10.08, 20:08

            Хорошие стихи и я думаю была хорошая и интересная жизнь. А это главное, когда после себя оставишь добрую и хорошую память.

              Гість: чорна змійка

              721.10.08, 20:23



              світ багато втрачає, коли талановиті, світлі люди йдуть...

                821.10.08, 20:45

                Человек, который написал такие строки, не мог прожить бессмысленную жизнь. И я больше чем уверен, он прожил эту жизнь достойно. Он остался навечно в сердцах его близких людей. Иначе, я бы не прочитал сегодня этой заметки. А что может быть достойней, когда о человеке вспоминают лишь с искренней доброй улыбкой на лице.


                Вечной памяти

                  95.02.09, 23:19

                  — Кто предал раз, тот предаст много раз !
                  Сумно,гарний вірш
                  Земля йому пухом...

                    Гість: bezbazarov

                    1015.12.09, 19:13Відповідь на 3 від drab

                    много лет был знаком с Игорем, много вместе написали песен - не всё удалось донести до студии. была куча планов - да разнесло границей.
                    а потом он пропал , и координат не мог найти. а теперь его нет. вот только сейчас узнал.Горе. он всегда хотел писать МУЗЫКУ, а жизнь заставляла заниматься сиюминутным. а теперь уж...Светлая память КОМПОЗИТОРУ. такой музыки , какую он любил и умел -- уже никто не напишет. осталось у меня всего две вещи, записанные в начале 90-х.

                    http://my.mail.ru/cgi-bin/my/audiotrack?file=3c6e570a22cd95d52ef11555e44d152a&uid=86960762

                    http://my.mail.ru/cgi-bin/my/audiotrack?file=16baeb1d13aa6285190902889237e8f6&uid=86960762

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна