хочу сюди!
 

Наталия

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

Для більшості українців Ющенко та Кучма – два чоботи пара!

Кількість громадян, які повністю підтримують діяльність президента Віктора Ющенка, на початку червня зменшилася до найнижчого рівня з часу його обрання на цю посаду. Про це йдеться у коментарі до результатів соціологічного дослідження, проведеного з 30 травня по 7 червня цього року службою Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, повідомляє УНІАН.

Згідно з отриманими даними, лише 6,7% опитаних повністю підтримують діяльність Ющенка. 43,3% респондентів підтримують окремі заходи президента України. Водночас 44,3% – взагалі не підтримують дії глави держави. Ще 5,7% не визначилися з відповіддю на це запитання.

Своєю чергою, за результатами соцопитування, дії Верховної Ради повністю підтримують 2,4% респондентів, підтримують окремі заходи ВР 48,2% опитаних, не підтримують діяльність парламенту 42,9% українців. Не змогли відповісти на запитання – 6,5%. Щодо діяльності уряду України, були отримані такі дані: повністю підтримують його діяльність 7,1% опитаних; 45,3% – підтримую окремі заходи; 40,7% – не підтримують дії Кабміну; 7,0% респондентів не визначилися щодо цього запитання.

Соціологи відзначають, що уперше рейтинг Ющенка зрівнявся із тим, який був у його попередника Леоніда Кучми в останні роки перебування на цій посаді.

Порівнюючи діяльність Ющенка і Кучми на посаді президента України, респонденти частіше відповідали, що з обов’язками президента краще справлявся Кучма – так вважають 24,5% опитаних,

для 21,4% кращим президентом є Ющенко. Водночас більше половини опитаних не змогли виділити когось із них або вагалися з відповіддю на це запитання: 41,4% - не змогли віддати перевагу Кучмі або Ющенку, ще 12,6% респондентів було важко відповісти.

Під час вивчення думки громадян України про владу, політиків і ситуацію в країні було встановлено, що 63,7% респондентів уважають, що події в Україні взагалі розвиваються у неправильному напрямку і лише 10,1% мають протилежну думку. 26,2% не змогли визначитись щодо відповіді.

Фахівці зазначають, що такі показники є одними з найбільш песимістичних, що спостерігалися від квітня 2004 року. На початку 2008 року відбулося нетривале зростання соціального оптимізму (частка тих, хто вважав, що події розвиваються у правильному напрямі, зросла у лютому 2008 р. до 31%), однак уже в березні цей показник почав знижуватися, така тенденція триває і у червні.

У ході дослідження було опитано загалом 2001 респондента віком від 18 років в

усіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

8

Останні статті

Коментарі

118.06.08, 19:22

сумні реалії нашого життя

    219.06.08, 12:50

      анонім

      323.07.08, 16:41

      Що той,що той думають про власну вигоду